Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA V SALÓNU:


KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ:

ESTIME & SENS certifikovaná bio organická kosmetika (Francie)

Estime & Sens - špičková přední značka salónů z Francie exkluzivně v Teplicích a jako jeden z prvních salónů v ČR. Estime & Sens znamená úctu a význam a je jednou z nejúspěšnějších nastupujících značek organické bio kosmetiky ve Francii. Přináší do Česka bohatství přírodních krás. Nekompromisní kvalita, účinnost, výjimečné textury a sofistikované složení produktů, jsou charakteristická pro značku Estime & Sens. Všechny produkty podléhají přísným kontrolám kvality a jsou certifikovány.

E&S kosmetika je:

  • BIO (certifikace Ecocert s označením Cosmebio)
  • účinná
  • cenově dostupná
  • aromaterapeutická
  • je ohleduplná k životnímu prostředí,
  • má bohaté zkušenosti v oblasti BIO kosmetiky, synergie organických složek a jejich působení na pleť
  • pečuje o své klienty 

Estime & Sens neobsahuje:   

Minerální oleje, parabeny, parafíny, silikony, syntetická barviva, geneticky modifikované suroviny, syntetické parfémy, syntetické konzervační látky. 


Kvalita a účinnost:

  1. Každý produkt má hlavní aktivní složku, pečlivě vybranou a naměřenou cíleně k dosažení řešení problému dané pleti.
  2. Každý produkt je vyvinut s ohledem na ostatní produkty v řadě, aby bylo dosaženo efektivní synergie působení aktivních složek jednotlivých produktů a tím dosaženo optimálních výsledků na pleti.
  3. Skladba, textura a vůně každého produktu je vyvinuta bez jakéhokoliv ústupku, za účelem plného uspokojení všech očekávání uživatele: viditelných výsledků na pokožce a potěšení z používání.

CHEMICKÝ PEELING - ACID LINE (akné, jizvy, vrásky, pigmentace)

Ošetření pleti pomocí ovocných kyselin, které působí exfoliačně, tzn., že se pleť postupně olupuje a regeneruje. Během procedury může klient cítit mírné poštipkávání či pálení, které se neutralizantem a maskou zklidní. 


Jak často chodit:

Aby byl výsledek viditelný, je nutné podstoupit ucelenou kúru, tzn.  4 - 8 ošetření 1x měsíčně. U někoho je možné i dříve, zde záleží na citlivosti a rychlosti regenerace pleti. 

Po ošetření může být pokožka zarudlá s výskytem puchýřků, což je přirozený proces a reakce pokožky na chemický peeling. Začíná proces regenerace a obnovy.  Cca 3 týdny po chem. peelingu je možné absolvovat klasické kosmetické ošetření.


Co nedělat po chemickém peelingu:

Návštěva sauny, bazénu se nedoporučuje na 48 hod po této proceduře. Důrazně nedoporučuji opalování, proto se tato procedura provádí v zimních měsících. Pleť si chraňte krémy s vysokým ochranným faktorem.


Pro koho není chemický peeling vhodný:

Pokud užíváte léky vyvolávající fotosensitivitu, jste těhotná či kojíte, pokud plánujete v brzké době pobyt na slunci, pokud jste krátce po zákroku (laser, výplně ...), pokud jste čerstvě po depilaci, pokud máte onemocnění pokožky (lupénka, ekzém...).


ENERPEEL EL - CHEMICKÝ PEELING SPECIÁLNĚ VYVINUTÝ PRO OBLAST OČNÍHO OKOLÍ

Neinvazivní metoda vhodná nejen k osvěžení a rozzáření oblasti očního okolí, ale také účinná prevence proti stárnutí, redukci vrásek, zpevnění pleti díky stimulaci tvorby nového kolagenu. Je také vhodná k odstranění nežádoucích pigmentací v oblasti očního okolí. Díky technologii Enerpeel můžeme speciálním perem redukovat vrásky i v okolí očí a zpevnit kůži na očních víčkách, což běžným peelingem nelze. 


PURLÉS  (lékařská dermokosmetika z Francie) 

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. 

Ošetření pomocí Purlés je účinnou dermakosmetickou terapií s okamžitými viditelnými výsledky. 

Přípravky značky Purlés jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Purlés je velmi používána hlavně ve světě na klinikách estetické medicíny.

Kosmetika není testována na zvířatech.