Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA V SALÓNU:


KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ:

ESTIME & SENS certifikovaná bio organická kosmetika (Francie)

Estime & Sens - špičková přední značka salónů z Francie exkluzivně v Teplicích a jako jeden z prvních salónů v ČR. Estime & Sens znamená úctu a význam a je jednou z nejúspěšnějších nastupujících značek organické bio kosmetiky ve Francii. Přináší do Česka bohatství přírodních krás. Nekompromisní kvalita, účinnost, výjimečné textury a sofistikované složení produktů, jsou charakteristická pro značku Estime & Sens. Všechny produkty podléhají přísným kontrolám kvality a jsou certifikovány.

E&S kosmetika je:

  • BIO (certifikace Ecocert s označením Cosmebio)
  • účinná
  • cenově dostupná
  • aromaterapeutická
  • je ohleduplná k životnímu prostředí,
  • má bohaté zkušenosti v oblasti BIO kosmetiky, synergie organických složek a jejich působení na pleť
  • pečuje o své klienty 

Estime & Sens neobsahuje:   

Minerální oleje, parabeny, parafíny, silikony, syntetická barviva, geneticky modifikované suroviny, syntetické parfémy, syntetické konzervační látky. 


Kvalita a účinnost:

  1. Každý produkt má hlavní aktivní složku, pečlivě vybranou a naměřenou cíleně k dosažení řešení problému dané pleti.
  2. Každý produkt je vyvinut s ohledem na ostatní produkty v řadě, aby bylo dosaženo efektivní synergie působení aktivních složek jednotlivých produktů a tím dosaženo optimálních výsledků na pleti.
  3. Skladba, textura a vůně každého produktu je vyvinuta bez jakéhokoliv ústupku, za účelem plného uspokojení všech očekávání uživatele: viditelných výsledků na pokožce a potěšení z používání.

PURLÉS  (lékařská dermokosmetika z Francie) 

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. 

Ošetření pomocí Purlés je účinnou dermakosmetickou terapií s okamžitými viditelnými výsledky. 

Přípravky značky Purlés jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Purlés je velmi používána hlavně ve světě na klinikách estetické medicíny.

Kosmetika není testována na zvířatech.