Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA 


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

EBERLIN BIOCOSMETICS  - luxus pro náročnou pleť   (Španělská profesionální biokosmetika) 

    Filozofií společnosti Eberlin je použití pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo. Eberlin neobsahuje barviva, parabeny a syntetické konzervační látky. Je bez umělé parfemace. Netestováno na zvířatech, vhodné pro vegany.

DRUHY OŠETŘENÍ KOSMETIKOU EBERLIN BIOCOSMETICS, KTERÁ VÁM NABÍZÍM:

EQUILIBRIUM - Okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, regulace mazotoku, hydratace.

BIO EYES - Ošetření očního okolí.

MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS - Komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu buněk a pleti pronikající do spodních vrstev pokožky.

WHITE - Jedná se o velmi účinnou péči, která napomáhá odstranění pigmentových skvrn a brání vzniku nových pigmentací.

FIRMEZZA - Specifická produktová řada pro zralou pleť, která působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. 

EPIGENETICS - Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetická řada EPIGENETIKA od Eberlin Biocosmetics, je založena na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. 

BIOLOGICKÁ SÉRA - Speciální řada kosmetických sér je vyrobena z čistě biologických účinných látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je nesporný, protože jí poskytují pevnost, hydrataci, okysličení a bojují proti stárnutí. Díky svojí struktuře a propustnosti působí až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. 

ACID LINE (CHEMICKÝ PEELING) 


CHEMICKÝ PEELING - ACID LINE

Opravte nedokonalosti svojí pokožky pomocí hloubkového peelingu

V řadě Acid Line jsou použity látky přírodního původu, které působí jako silný a hloubkový peeling. Kyseliny mají exfoliační a regenerační účinek na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti.

CHEMICKÝ PEELING SPECIÁLNĚ VYVINUTÝ PRO OBLAST OČNÍHO OKOLÍ

Neinvazivní metoda vhodná nejen k osvěžení a rozzáření oblasti očního okolí, ale také účinná prevence proti stárnutí, redukci vrásek, zpevnění pleti díky stimulaci tvorby nového kolagenu. Je také vhodná k odstranění nežádoucích pigmentací v oblasti očního okolí. Díky technologii Enerpeel můžeme speciálním perem redukovat vrásky i v okolí očí a zpevnit kůži na očních víčkách, což běžným peelingem nelze. 


PURLÉS  (lékařská dermokosmetika z Francie) 

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. 

Ošetření pomocí Purlés je účinnou dermakosmetickou terapií s okamžitými viditelnými výsledky. 

Přípravky značky Purlés jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Purlés je velmi používána hlavně ve světě na klinikách estetické medicíny.

Kosmetika není testována na zvířatech. 

DRUHY OŠETŘENÍ KOSMETIKOU PURLÉS, KTERÁ VÁM NABÍZÍM:  

SUSHI CEREMONY - široká škála potřeb zralé pleti

SENSISKIN GARDEN CEREMONY - všechny typy pleti náchylné k jakékoliv citlivosti

REDNESS STOP SYSTEM - pleť s výskytem rozšířených kapilár

PURE REBALANCING CEREMONY -  ošetření pro smíšenou a mastnou pleť

HYDRA OXY INTENSE - ošetření pro dehydrovanou, suchou a zralou pleť

GOLD & PEARLS CEREMONY- zpevňující ošetření pro všechny typy pleti


BIOREPEEL - REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI PEELINGU A REVITALIZACE OCENĚNÁ V ROCE 2019 NA KONGRESU V PAŘÍŽI 

Ošetření BioRePeelCL3

Jedná se o dvoufázové ošetření s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách. Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.

Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné.

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku nanesu gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně pokožku neutralizuje a nanese hojivý krém / masku. 

Toto 40-ti minutové ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření). 

Mezi jednotlivými ošetřeními se udržuje interval 7 - 10 dní. Pro velmi viditelný efekt projasnění, sjednocení tónu pleti, zmenšení pórů, omlazení a vyhlazení pokožky, potlačení projevů akné apod.,  je nutné podstoupit kúru 4 ošetření. Následuje pauza 3 měsíců. Poté je možné kúru opakovat.RELAXAČNÍ BEAUTY BALÍČKY : BALÍČEK BEAUTY DELUXE  BEAUTY PREMIUM 

    Chcete si během dne dopřát rozmazlování jako na wellness pobytu nebo přemýšlíte nad nějakým příjemným dárkem? Máte rádi relax, svíčky a příjemnou atmosféru? Pak jsou tyto bohatě sestavené balíčky ideálním řešením. V nabídce máte na výběr ze dvou beauty balíčků. 

BEAUTY DELUXE balíček obsahuje:

 • kompletní kosmetické ošetření plné vitamínů a antioxidantů včetně masáže obličeje a dekoltu
 • barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí
 • čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle
 • použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti
 • uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží
 • Fotonová terapie (PDT lampa) 
 • ošetření rukou - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém. 
 • součástí balíčku je župan, bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení  

BEAUTY PREMIUM balíček obsahuje:  

 • kompletní kosmetické omlazující ošetření biologickými séry (kolagen, elastin, fundamental serum) včetně masáže obličeje a dekoltu
 • barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí
 • mikromasáž očního okolí
 • čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle
 • použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti
 • použití ultrazvuku - intenzivní zapracování sér do pokožky
 • uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží
 • Fotonová terapie (PDT lampa)
 • galvanoterapie - žehlení vrásek
 • ošetření chodidel - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.
 • ošetření rukou - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.
 • součástí balíčku je župan, bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení  MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ 

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem. O jemnou kůžičku v okolí očí je proto potřeba pečovat.

   Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima. Dále snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladká.

   Doporučuji zahrnout mikromasáž do celkového kosmetického ošetření 1x za měsíc. Vhodné pro klienty ve věku 30+. Předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.