Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA 


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

EBERLIN BIOCOSMETICS  - luxus pro náročnou pleť   (Španělská profesionální biokosmetika) 

    Filozofií společnosti Eberlin je použití pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo. Eberlin neobsahuje barviva, parabeny a syntetické konzervační látky. Je bez umělé parfemace. Netestováno na zvířatech, vhodné pro vegany.


FOR LIFE & MADAGA                                                               (Česká profesionální kosmetika na francouzských základech)

    FL se snaží minimalizovat potencionální alergeny, jako konzervanty a parfemace. Silikonové oleje jsou nahrazeny přírodními oleji. Je prokázána velmi dobrá snášenlivost u intolerantní pleti. Ve spolupráci s touto kosmetikou nabízím širokou škálu profesionálního ošetření. Od základního, dle typu pleti (suchá, smíšená, citlivá, zralá, aknózní), až po luxusní kúry pro pleť náročnou (vrásky, lifting, hydratace...). Produkty nejsou testovány na zvířatech. 


MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ 

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem. O jemnou kůžičku v okolí očí je proto potřeba pečovat.

   Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima. Dále snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladká.

   Doporučuji zahrnout mikromasáž do celkového kosmetického ošetření 1x za měsíc. Vhodné pro klienty ve věku 30+. Předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.


PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU 

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy a zlepšuje prokrvení pokožky. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.