Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA V SALÓNU


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

EBERLIN BIOCOSMETICS  - luxus pro náročnou pleť   (Španělská profesionální biokosmetika) 

    Filozofií společnosti Eberlin je použití pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo. Eberlin neobsahuje barviva, parabeny a syntetické konzervační látky. Je bez umělé parfemace. Netestováno na zvířatech, vhodné pro vegany.

DRUHY OŠETŘENÍ KOSMETIKOU EBERLIN BIOCOSMETICS, KTERÁ VÁM NABÍZÍM:

EQUILIBRIUM - Okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, regulace mazotoku, hydratace.

BIO EYES - Ošetření očního okolí.

MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS - Komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu buněk a pleti pronikající do spodních vrstev pokožky.

WHITE - Jedná se o velmi účinnou péči, která napomáhá odstranění pigmentových skvrn a brání vzniku nových pigmentací.

FIRMEZZA - Specifická produktová řada pro zralou pleť, která působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. 

EPIGENETICS - Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetická řada EPIGENETIKA od Eberlin Biocosmetics, je založena na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Tato řada je nejsilnější lifting z nabídky Eberlin Biocosmetics.

BIOLOGICKÁ SÉRA - Speciální řada kosmetických sér je vyrobena z čistě biologických účinných látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je nesporný, protože jí poskytují pevnost, hydrataci, okysličení a bojují proti stárnutí. Díky svojí struktuře a propustnosti působí až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. 

ACID LINE (CHEMICKÝ PEELING) 

GOLD LINE - Speciální ošetření řešící problémy s hormonální nerovnováhou pleti, vykazující např. akné v pozdějším věku. 

SLIM TREATMENTS - Ošetření na celulitidu, ochablou pokožku a sníženou mikrocirkulaci. Ošetření je velmi intenzivní. Během ošetření dojde ke zvýšené mikrocirkulaci ošetřované partie, zahřátí doprovázené pocitem tepla a štipkání, následné ochlazení a zpevňující zábal. CHEMICKÝ PEELING - ACID LINE (akné, jizvy, vrásky, pigmentace)

Ošetření pleti pomocí ovocných kyselin, které působí exfoliačně, tzn., že se pleť postupně olupuje a regeneruje. Během procedury může klient cítit mírné poštipkávání či pálení, které se neutralizantem a maskou zklidní. 


Jak často chodit:

Aby byl výsledek viditelný, je nutné podstoupit ucelenou kúru, tzn.  4 - 8 ošetření 1x měsíčně. U někoho je možné i dříve, zde záleží na citlivosti a rychlosti regenerace pleti. 

Po ošetření může být pokožka zarudlá s výskytem puchýřků, což je přirozený proces a reakce pokožky na chemický peeling. Začíná proces regenerace a obnovy.  Cca 3 týdny po chem. peelingu je možné absolvovat klasické kosmetické ošetření.


Co nedělat po chemickém peelingu:

Návštěva sauny, bazénu se nedoporučuje na 48 hod po této proceduře. Důrazně nedoporučuji opalování, proto se tato procedura provádí v zimních měsících. Pleť si chraňte krémy s vysokým ochranným faktorem.


Pro koho není chemický peeling vhodný:

Pokud užíváte léky vyvolávající fotosensitivitu, jste těhotná či kojíte, pokud plánujete v brzké době pobyt na slunci, pokud jste krátce po zákroku (laser, výplně ...), pokud jste čerstvě po depilaci, pokud máte onemocnění pokožky (lupénka, ekzém...).


CHEMICKÝ PEELING SPECIÁLNĚ VYVINUTÝ PRO OBLAST OČNÍHO OKOLÍ

Neinvazivní metoda vhodná nejen k osvěžení a rozzáření oblasti očního okolí, ale také účinná prevence proti stárnutí, redukci vrásek, zpevnění pleti díky stimulaci tvorby nového kolagenu. Je také vhodná k odstranění nežádoucích pigmentací v oblasti očního okolí. Díky technologii Enerpeel můžeme speciálním perem redukovat vrásky i v okolí očí a zpevnit kůži na očních víčkách, což běžným peelingem nelze. 


MEDIK8 (lékařská kosmetika z Velké Británie)

Medik8‭ ‬je britská značka kosmetiky sídlící v Londýně,‭ ‬zaměřená na výrobu lékařské kosmetiky.‭ ‬Je známá svými kvalitními výrobky,‭ ‬s vysokou‭ ‬účinností,‭ ‬po celém světě.‭ ‬Medik8‭ ‬nabízí séra,‭ ‬krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti.‭ Filosofie kosmetiky Medik8‭ ‬je založena na důležitých složkách tzv.  CSA:‭

Vitamin C,‭ ‬který‭ ‬je pokládán za jeden z nejlepších antioxidantů v péči o pokožku a je nepostradatelný v ranní péči,‭ ‬současně‭ ‬také podporuje plnost a pevnost pleti a rozjasňuje ji.

Ochrana proti slunci S ‬-‭ ‬každodenní používání mimořádně silné ochrany proti slunci má zásadní význam pro mladistvý vzhled pleti.‭ ‬Ochranné přípravky‭ ‬Medik8‭ ‬ jsou lehké a přitom se silnou ochranou proti slunci,‭ ‬chrání a zároveň vyživují.

vitamin A,‭ ‬který‭ ‬představuje nejdůležitější složku při péči o pleť proti stárnutí a akné.‭ ‬Medik8‭ ‬,expert v použití‭ ‬vitaminu A(neboli retinolu‭)‬,‭ ‬vyvinul řadu nočních krémů a sér pro obnovu pleti během spánku.

Vitamin C ráno, následně‭ ‬S - Sunscreen a vitamin A‭ večer.


PURLÉS  (lékařská dermokosmetika z Francie) 

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. 

Ošetření pomocí Purlés je účinnou dermakosmetickou terapií s okamžitými viditelnými výsledky. 

Přípravky značky Purlés jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Purlés je velmi používána hlavně ve světě na klinikách estetické medicíny.

Kosmetika není testována na zvířatech. 

DRUHY OŠETŘENÍ KOSMETIKOU PURLÉS, KTERÁ VÁM NABÍZÍM:  

SUSHI CEREMONY - široká škála potřeb zralé pleti

SENSISKIN GARDEN CEREMONY - všechny typy pleti náchylné k jakékoliv citlivosti

REDNESS STOP SYSTEM - pleť s výskytem rozšířených kapilár

PURE REBALANCING CEREMONY -  ošetření pro smíšenou a mastnou pleť

HYDRA OXY INTENSE - ošetření pro dehydrovanou, suchou a zralou pleť

GOLD & PEARLS CEREMONY- zpevňující ošetření pro všechny typy pleti 

VITAMIN C - PEEL - ošetření pro zralou stárnoucí pleť na bázi chemického peelingu

PISTACHIO & COCONUT BODY CEREMONY - zpevnění, intenzivní výživa a vyhlazení pokožky těla


BIOREPEEL - REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI PEELINGU A REVITALIZACE OCENĚNÁ V ROCE 2019 NA KONGRESU V PAŘÍŽI 

Ošetření BioRePeelCL3

Jedná se o dvoufázové ošetření s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách. Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.

Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné.

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku nanesu gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně pokožku neutralizuje a nanese hojivý krém / masku. 

Toto 40-ti minutové ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření). 

Mezi jednotlivými ošetřeními se udržuje interval 7 - 10 dní. Pro velmi viditelný efekt projasnění, sjednocení tónu pleti, zmenšení pórů, omlazení a vyhlazení pokožky, potlačení projevů akné apod.,  je nutné podstoupit kúru 4 ošetření. Následuje pauza 3 měsíců. Poté je možné kúru opakovat.RELAXAČNÍ BEAUTY BALÍČKY : BALÍČEK BEAUTY DELUXE  BEAUTY PREMIUM 

    Chcete si během dne dopřát rozmazlování jako na wellness pobytu nebo přemýšlíte nad nějakým příjemným dárkem? Máte rádi relax, svíčky a příjemnou atmosféru? Pak jsou tyto bohatě sestavené balíčky ideálním řešením. V nabídce máte na výběr ze dvou beauty balíčků. 

BEAUTY DELUXE balíček obsahuje:

 • kompletní kosmetické ošetření plné vitamínů a antioxidantů včetně masáže obličeje a dekoltu
 • barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí
 • čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle
 • použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti
 • uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží
 • Fotonová terapie (PDT lampa) 
 • ošetření rukou - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém. 
 • součástí balíčku je  bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení  

BEAUTY PREMIUM balíček obsahuje:  

 • kompletní kosmetické omlazující ošetření biologickými séry (kolagen, elastin, fundamental serum) včetně masáže obličeje a dekoltu
 • barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí
 • mikromasáž očního okolí
 • čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle
 • použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti
 • použití ultrazvuku - intenzivní zapracování sér do pokožky
 • uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží
 • Fotonová terapie (PDT lampa)
 • galvanoterapie - žehlení vrásek
 • ošetření těla - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.
 • součástí balíčku jebylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení  


EBERLIN SLIM TREATMENTS - OŠETŘENÍ PŮSOBÍCÍ PROTI CELULITIDĚ A OCHABLÉ POKOŽCE


MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ 

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem. O jemnou kůžičku v okolí očí je proto potřeba pečovat.

   Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima. Dále snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladká.

   Doporučuji zahrnout mikromasáž do celkového kosmetického ošetření 1x za měsíc. Vhodné pro klienty ve věku 30+. Předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.