Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA V SALÓNU:


KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ:

EBERLIN BIOCOSMETICS luxusní kosmetika pro náročnou pleť   (Španělsko) 

Filozofií společnosti Eberlin je použití pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo. Eberlin neobsahuje barviva, parabeny a syntetické konzervační látky. Je bez umělé parfemace. Netestováno na zvířatech, vhodné pro vegany.

DRUHY OŠETŘENÍ KOSMETIKOU EBERLIN BIOCOSMETICS, KTERÁ VÁM NABÍZÍM:

EQUILIBRIUM - Okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, regulace mazotoku, hydratace.

BIO EYES - Ošetření očního okolí a rtů.

MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS - Komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu buněk a pleti pronikající do spodních vrstev pokožky.

WHITE - Jedná se o velmi účinnou péči, která napomáhá odstranění pigmentových skvrn a brání vzniku nových pigmentací.

FIRMEZZA - Specifická produktová řada pro zralou pleť, která působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. 

EPIGENETICS - Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetická řada EPIGENETIKA od Eberlin Biocosmetics, je založena na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Tato řada je nejsilnější lifting z nabídky Eberlin Biocosmetics.

BIOLOGICKÁ SÉRA - Speciální řada kosmetických sér je vyrobena z čistě biologických účinných látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je nesporný, protože jí poskytují pevnost, hydrataci, okysličení a bojují proti stárnutí. Díky svojí struktuře a propustnosti působí až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. 

ACID LINE (CHEMICKÝ PEELING) 

GOLD LINESpeciální ošetření řešící problémy s hormonální nerovnováhou pleti, vykazující např. akné v pozdějším věku. 

SLIM TREATMENTS - Ošetření na celulitidu, ochablou pokožku a sníženou mikrocirkulaci. Ošetření je velmi intenzivní. Během ošetření dojde ke zvýšené mikrocirkulaci ošetřované partie, zahřátí doprovázené pocitem tepla a štipkání, následné ochlazení a zpevňující zábal. CHEMICKÝ PEELING - ACID LINE (akné, jizvy, vrásky, pigmentace)

Ošetření pleti pomocí ovocných kyselin, které působí exfoliačně, tzn., že se pleť postupně olupuje a regeneruje. Během procedury může klient cítit mírné poštipkávání či pálení, které se neutralizantem a maskou zklidní. 


Jak často chodit:

Aby byl výsledek viditelný, je nutné podstoupit ucelenou kúru, tzn.  4 - 8 ošetření 1x měsíčně. U někoho je možné i dříve, zde záleží na citlivosti a rychlosti regenerace pleti. 

Po ošetření může být pokožka zarudlá s výskytem puchýřků, což je přirozený proces a reakce pokožky na chemický peeling. Začíná proces regenerace a obnovy.  Cca 3 týdny po chem. peelingu je možné absolvovat klasické kosmetické ošetření.


Co nedělat po chemickém peelingu:

Návštěva sauny, bazénu se nedoporučuje na 48 hod po této proceduře. Důrazně nedoporučuji opalování, proto se tato procedura provádí v zimních měsících. Pleť si chraňte krémy s vysokým ochranným faktorem.


Pro koho není chemický peeling vhodný:

Pokud užíváte léky vyvolávající fotosensitivitu, jste těhotná či kojíte, pokud plánujete v brzké době pobyt na slunci, pokud jste krátce po zákroku (laser, výplně ...), pokud jste čerstvě po depilaci, pokud máte onemocnění pokožky (lupénka, ekzém...).


ENERPEEL EL - CHEMICKÝ PEELING SPECIÁLNĚ VYVINUTÝ PRO OBLAST OČNÍHO OKOLÍ

Neinvazivní metoda vhodná nejen k osvěžení a rozzáření oblasti očního okolí, ale také účinná prevence proti stárnutí, redukci vrásek, zpevnění pleti díky stimulaci tvorby nového kolagenu. Je také vhodná k odstranění nežádoucích pigmentací v oblasti očního okolí. Díky technologii Enerpeel můžeme speciálním perem redukovat vrásky i v okolí očí a zpevnit kůži na očních víčkách, což běžným peelingem nelze. 


MEDIK8 (lékařská kosmetika z Velké Británie)

Medik8‭ ‬je britská značka kosmetiky sídlící v Londýně,‭ ‬zaměřená na výrobu lékařské kosmetiky.‭ ‬Je známá svými kvalitními výrobky,‭ ‬s vysokou‭ ‬účinností,‭ ‬po celém světě.‭ ‬Medik8‭ ‬nabízí séra,‭ ‬krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti.‭ Filosofie kosmetiky Medik8‭ ‬je založena na důležitých složkách tzv.  CSA:‭

Vitamin C,‭ ‬který‭ ‬je pokládán za jeden z nejlepších antioxidantů v péči o pokožku a je nepostradatelný v ranní péči,‭ ‬současně‭ ‬také podporuje plnost a pevnost pleti a rozjasňuje ji.

Ochrana proti slunci S ‬-‭ ‬každodenní používání mimořádně silné ochrany proti slunci má zásadní význam pro mladistvý vzhled pleti.‭ ‬Ochranné přípravky‭ ‬Medik8‭ ‬ jsou lehké a přitom se silnou ochranou proti slunci,‭ ‬chrání a zároveň vyživují.

vitamin A,‭ ‬který‭ ‬představuje nejdůležitější složku při péči o pleť proti stárnutí a akné.‭ ‬Medik8‭ ‬,expert v použití‭ ‬vitaminu A(neboli retinolu‭)‬,‭ ‬vyvinul řadu nočních krémů a sér pro obnovu pleti během spánku.

VITAMÍN C RÁNO, NÁSLEDNĚ S - SUNSCREEN, VEČER VITAMÍN A (RETINOL).


PURLÉS  (lékařská dermokosmetika z Francie) 

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. 

Ošetření pomocí Purlés je účinnou dermakosmetickou terapií s okamžitými viditelnými výsledky. 

Přípravky značky Purlés jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Purlés je velmi používána hlavně ve světě na klinikách estetické medicíny.

Kosmetika není testována na zvířatech. 

DRUHY OŠETŘENÍ KOSMETIKOU PURLÉS, KTERÁ VÁM NABÍZÍM:  

SUSHI CEREMONY - široká škála potřeb zralé pleti

SENSISKIN GARDEN CEREMONY - všechny typy pleti náchylné k jakékoliv citlivosti

REDNESS STOP SYSTEM - pleť s výskytem rozšířených kapilár

PURE REBALANCING CEREMONY -  ošetření pro smíšenou a mastnou pleť

HYDRA OXY INTENSE - ošetření pro dehydrovanou, suchou a zralou pleť

VITAMIN C PEEL - ošetření pro zralou stárnoucí pleť na bázi chemického peelingu

PISTACIO & COCONUT CEREMONY - zpevnění, intenzivní výživa a vyhlazení pokožky těla


MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ


   Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima. Dále snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladká.

   Doporučuji zahrnout mikromasáž do celkového kosmetického ošetření 1x za měsíc. Vhodné pro klienty ve věku 30+. Předejdete tím nežádoucí tvorbě váčků kolem očí.