Kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA V SALÓNU:


KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ:

EBERLIN BIOCOSMETICS velmi luxusní kosmetika pro náročnou pleť   (Španělsko) 

Filozofií společnosti Eberlin je použití pouze přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo. Eberlin neobsahuje barviva, parabeny a syntetické konzervační látky. Je bez umělé parfemace. Netestováno na zvířatech, vhodné pro vegany. 

Typy ošetření Eberlin Biocosmetics:

EQUILIBRIUM 10: Vám doporučuji pro okamžité zlepšení jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Je to základní stavební kámen kosmetiky Eberlin pro zdravou a krásnou pokožku. Již po prvním použití dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak naše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti: okysličení, zlepšení struktury pokožky, hydratace. 

CALMING : Specifická produktová řada produktů CALMING slouží k péči o citlivou pleť. Tato mimořádná produktová linie obnovuje a udržuje ochrannou funkci pokožky, posiluje mikrobiotu, zabraňuje transepidermální ztrátě vody (TEWL) a chrání pokožku před oxidačními procesy. Za tímto účelem byly v našich laboratořích vybrány účinné látky, které zvyšují rovnováhu mikrobiomu a také zlepšují přirozenou obranyschopnost pokožky. Řada CALMING obsahuje zklidňující, protizánětlivé, antioxidační, zvlhčující a vyživující látky, které poskytují citlivé pokožce komfort a pomáhají obnovit její pružnost a pevnost. 

Představujeme 5 nových ošetření s inovativními, výkonnými a vysoce účinnými kombinacemi aktivních látek, vhodných pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Tato ošetření představují skvělou šokovou léčbu - zvláště v kombinaci s jakoukoliv kosmetickou řadou EBERLIN - protože mají velmi vysoké koncentrace a poskytují okamžité a viditelné výsledky během několika málo použití. Při sestavování této řady jsme pracovali s odborníky, kteří mají zkušenost s uzavřením aktivních látek do "pouzdra" a jejich pozdějším uvolněním v místě, kde je jich zapotřebí. Jedná se o technologii nové generace, která uvolňuje účinné látky v cílové struktuře až 12× aktivněji, než kdyby byly ve vzorci produktu použity volně. Aktivní látky z této řady jsou díky nano molekulám stálé tzn., že při kontaktu s kyslíkem či slunečním zářením neoxidují, ani neztrácejí svou účinnost. V tom se liší od konkurenčních výrobků, které ihned po otevření sníží kvalitu aktivních látek vlivem oxidace. 

BIO EYES & LIPS: Oční okolí je citlivá oblast, na které stárnutí pokožky pozorujeme nejdříve. Oko neustále mrká a pracuje, a proto není divu, že jsou svaly a pokožka v této citlivé a namáhané oblasti unavené. Navíc je pokožka očního okolí 4x tenčí než pokožka zbytku těla. Eberlin Vám přináší tuto mimořádnou pečující řadu, která se stará nejen o Vaše oči, ale také o další namáhanou část tváře - rty. Díky přírodním složkám tak svoje oči a rty můžete dokonale odlíčit, poskytnout jim odpovídající výživné složky a ještě posílit růst svých řas. 

VITAMINS & ANTIOXIDANTS:  Pro zdraví a krásu pokožky jsou nezbytné multivitaminy a antioxidanty. Laboratoře Eberlin Biocosmetics vyvinuly tuto inovativní kosmetickou řadu, která obsahuje aktivní komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu Vašich buněk a krásu Vaší pleti. Díky koktejlu vitamínů A, C a E, které jsou kombinovány s dalšími důležitými látkami, dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky. 

EBERLIN LAB - KOSMETIKA BUDOUCNOSTI, NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE ZPRACOVÁNÍ

Představujeme 5 nových ošetření s inovativními, výkonnými a vysoce účinnými kombinacemi aktivních látek, vhodných pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Tato ošetření představují skvělou šokovou léčbu - zvláště v kombinaci s jakoukoliv kosmetickou řadou EBERLIN - protože mají velmi vysoké koncentrace a poskytují okamžité a viditelné výsledky během několika málo použití. Při sestavování této řady jsme pracovali s odborníky, kteří mají zkušenost s uzavřením aktivních látek do "pouzdra" a jejich pozdějším uvolněním v místě, kde je jich zapotřebí. Jedná se o technologii nové generace, která uvolňuje účinné látky v cílové struktuře až 12× aktivněji, než kdyby byly ve vzorci produktu použity volně. Aktivní látky z této řady jsou díky nano molekulám stálé tzn., že při kontaktu s kyslíkem či slunečním zářením neoxidují, ani neztrácejí svou účinnost. V tom se liší od konkurenčních výrobků, které ihned po otevření sníží kvalitu aktivních látek vlivem oxidace. 


WHITE LINE: Inovativní péče o pokožku s pigmentovými skvrnami. Všechny produkty této řady účinně zesvětlují již vzniklé pigmentace a brání vzniku nových pigmentací. Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Úspěch této řady je založen na vynikající kombinaci účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrozinázy. Kyselina kojová, azaleová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitamínu C mu dávají vysokou depigmentační sílu. Přírodní výtažky z rostlin bojují proti stárnutí pokožky projasňují ji. 

 

FIRMEZZA: Specifická produktová řada pro suchou zralou pleť, která působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Exkluzivní receptura na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáže výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem aktivace buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Tato řada je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami. 

GOLD LINE: Objevte kouzlo věčného mládí s touto mimořádnou produktovou řadou a dopřejte si luxusní zlatou péči. GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí a cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů. Ideální pro ženy s hormonálními výkyvy. 

EPIGENETICS: Epigenetika je relativně nová věda, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Kosmetická řada EPIGENETIKA od Eberlin Biocosmetics, je založena na revoluční epigenetické vědě s aktivními nanonosiči a dalšími faktory, které ovlivňují naše geny. Pokud naše pokožka zapomene, jak se správně regenerovat a vyživovat, je možné jí to pomocí aktivních látek, jako jsou peptidy, připomenout a naučit ji tak znovu regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky modulují a regulují microRNA, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky. Pokožka získává zpět svoji vitalitu a pružnost a je viditelně hladší, pevnější a mladší. 

XEBOR: I problematická pleť může být krásná. Kosmetická řada XEBOR je skutečná cesta ke krásné pleti. Obsažené přírodní výtažky z rostlin normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. Je dosaženo hydrolipidové rovnováhy a pleť je hladká a hydratovaná. 

BIOLOGICKÁ SÉRA: Speciální řada kosmetických sér je vyrobena z čistě biologických účinných látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je nesporný, protože jí poskytují pevnost, hydrataci, okysličení a bojují proti stárnutí. Díky svojí struktuře a propustnosti působí až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. Tato mimořádná séra mohou být použita jednotlivě, nebo lze smíchat až 3 séra dohromady a vytvořit tak účinný koktejl aktivních látek zajišťující nejvhodnější řešení pro každý typ pleti. 

SLIMMING & FIRMING: Inovativní řada kosmetické péče, která vychází vstříc požadavkům moderní doby na štíhlé a pevné tělo. Obsažené účinné látky působí na spalování tuků, zlepšení stavu celulitidy, zmenšení otoků a zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Zeštíhlující a zpevňující anticelulitidní ošetření stimuluje lipolýzu, tvorbu kolagenu a produkci kyseliny hyaluronové. Již během dvou týdnů aplikace přípravků můžete pozorovat vyhlazení pokožky a omezení projevů celulitidy. Kosmetické produkty z této řady můžeme doporučit, zejména pokud Vás trápí: celulitida, lokální tukové zásoby, strie, ochablá pokožka. 

 

NUTRICOSMETICS: Pokud chcete mít krásnou pokožku, musíte mít zdravé tělo. Laboratoře EBERLIN BIOCOSMETICS vyvinuly tuto moderní řadu potravinových doplňků pro dosažení vnitřní rovnováhy a pro udržení krásy těla uvnitř i na povrchu. Je důležité si uvědomit, že pokud nás trápí nějaký vnější problém pokožky, jako například akné nebo celulitida, tak bez spolupráce s vnitřním prostředím těla se zlepšení dostaví jen s obtížemi. Komplex pitných ampulí odráží požadavky na moderní výživu a je složen z přírodních složek, jako jsou enzymy, vitamíny, minerály a aminokyseliny. 


CHEMICKÝ PEELING - ACID LINE (akné, jizvy, vrásky, pigmentace)

Ošetření pleti pomocí ovocných kyselin, které působí exfoliačně, tzn., že se pleť postupně olupuje a regeneruje. Během procedury může klient cítit mírné poštipkávání či pálení, které se neutralizantem a maskou zklidní. 


Jak často chodit:

Aby byl výsledek viditelný, je nutné podstoupit ucelenou kúru, tzn.  4 - 8 ošetření 1x měsíčně. U někoho je možné i dříve, zde záleží na citlivosti a rychlosti regenerace pleti. 

Po ošetření může být pokožka zarudlá s výskytem puchýřků, což je přirozený proces a reakce pokožky na chemický peeling. Začíná proces regenerace a obnovy.  Cca 3 týdny po chem. peelingu je možné absolvovat klasické kosmetické ošetření.


Co nedělat po chemickém peelingu:

Návštěva sauny, bazénu se nedoporučuje na 48 hod po této proceduře. Důrazně nedoporučuji opalování, proto se tato procedura provádí v zimních měsících. Pleť si chraňte krémy s vysokým ochranným faktorem.


Pro koho není chemický peeling vhodný:

Pokud užíváte léky vyvolávající fotosensitivitu, jste těhotná či kojíte, pokud plánujete v brzké době pobyt na slunci, pokud jste krátce po zákroku (laser, výplně ...), pokud jste čerstvě po depilaci, pokud máte onemocnění pokožky (lupénka, ekzém...).


ENERPEEL EL - CHEMICKÝ PEELING SPECIÁLNĚ VYVINUTÝ PRO OBLAST OČNÍHO OKOLÍ

Neinvazivní metoda vhodná nejen k osvěžení a rozzáření oblasti očního okolí, ale také účinná prevence proti stárnutí, redukci vrásek, zpevnění pleti díky stimulaci tvorby nového kolagenu. Je také vhodná k odstranění nežádoucích pigmentací v oblasti očního okolí. Díky technologii Enerpeel můžeme speciálním perem redukovat vrásky i v okolí očí a zpevnit kůži na očních víčkách, což běžným peelingem nelze. 


MEDIK8 (lékařská kosmetika z Velké Británie)

Medik8‭ ‬je britská značka kosmetiky sídlící v Londýně,‭ ‬zaměřená na výrobu lékařské kosmetiky.‭ ‬Je známá svými kvalitními výrobky,‭ ‬s vysokou‭ ‬účinností,‭ ‬po celém světě.‭ ‬Medik8‭ ‬nabízí séra,‭ ‬krémy a další produkty pro řešení různých kožních problémů a proti stárnutí pleti.‭ Filosofie kosmetiky Medik8‭ ‬je založena na důležitých složkách tzv.  CSA:‭

Vitamin C,‭ ‬který‭ ‬je pokládán za jeden z nejlepších antioxidantů v péči o pokožku a je nepostradatelný v ranní péči,‭ ‬současně‭ ‬také podporuje plnost a pevnost pleti a rozjasňuje ji.

Ochrana proti slunci S ‬-‭ ‬každodenní používání mimořádně silné ochrany proti slunci má zásadní význam pro mladistvý vzhled pleti.‭ ‬Ochranné přípravky‭ ‬Medik8‭ ‬ jsou lehké a přitom se silnou ochranou proti slunci,‭ ‬chrání a zároveň vyživují.

vitamin A,‭ ‬který‭ ‬představuje nejdůležitější složku při péči o pleť proti stárnutí a akné.‭ ‬Medik8‭ ‬,expert v použití‭ ‬vitaminu A(neboli retinolu‭)‬,‭ ‬vyvinul řadu nočních krémů a sér pro obnovu pleti během spánku.

VITAMÍN C RÁNO, NÁSLEDNĚ S - SUNSCREEN, VEČER VITAMÍN A (RETINOL).

Kosmetika není testovaná na zvířatech, je vhodná pro vegany, neobsahuje parabeny, obaly jsou z recyklovaného materiálu.


PURLÉS  (lékařská dermokosmetika z Francie) 

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. 

Ošetření pomocí Purlés je účinnou dermakosmetickou terapií s okamžitými viditelnými výsledky. 

Přípravky značky Purlés jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Purlés je velmi používána hlavně ve světě na klinikách estetické medicíny.

Kosmetika není testována na zvířatech.