Výplně vrásek, výplně rtů, omlazení pleti

Výplně vrásek, výplně rtů, omlazení pleti

Microneedling - okamžité omlazení pleti

Co je Mikrojehličkování? 

Pokud potřebujete oživit, omladit, hloubkově a účinně hydratovat, zmenšit póry, minimalizovat či odstranit vrásky a vypnout pleť nebo třeba odstranit jizvičky po akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

 Mikrojehličkování využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata - kanálka, které zde po sobě zanechají vpichy mikrojehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po mikrojehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Průběh ošetření  

Odlíčení a odmaštění  pleti, enzymatické sérum, příprava směsi ampulek přímo dle potřeb klienta, aplikace a postupné nanášení aktivních látek.  Po ošetření aplikuji masku + PDT lampu a závěrečný hydratační krém.

Po ošetření je pleť lehce podrážděná, začervenalá. V průběhu hojení mohou vzniknout drobné stroupky. Make - up by se měl aplikovat nejdříve za 48 hodin po ošetření. 

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po 2 až 4 hodinách po ošetření budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. 

Kolikrát je třeba absolvovat ošetření ?

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také tloušťce vaší kůže, je zapotřebí několika sezení v odstupu 2 - 4 týdnů 

  • 4 - 6 ošetření 1x za 2 - 4 týdny je nutné pro odstranění povrchových vrásek, projasnění, zvýšení hydratace a zpevnění pleti
  • 6 ošetření  1x za 2 - 4 týdny je nutné pro hluboké vrásky a jizvičky po akné 
  • 1 ošetření 1 -3x ročně - "udržovací" vzhledem k přirozenému procesu stárnutí pokožky 

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu výrazný efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Kontraindikace:

Kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, těhotenství, poruchy srážlivosti krve, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém (spálená pokožka), známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků. 

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, ošetření dané části, zklidňující masku, PDT lampu a hydratační krém.

Ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence. Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin mírně zarudlá. Je nutné chránit pleť před slunečním zářením přípravky s vysokým SPF.  Po dobu 2 týdnů po ošetření nesmí být vystavována slunci. Do týdne by se měla pleť celkově zhojit. 

Před ošetřením si v salonu probereme postup a typ ošetření a doporučenou péči domácího ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.

Doba ošetření cca 60 minut (dle ošetřované partie) + konzultaceHYALURON PEN - přirozený efekt zvětšených rtů, výplně vrásek nosoretní rýhy

Co to je Hyaluron pen ?

Jedná se o zapravení kyseliny hyaluronové do vrásek či rtů za pomoci přístroje HYALURON PEN, který pracuje s tlakem a nano částicemi, které prostupují do podkoží neinvazivně, tedy bez použití jehly. Výsledkem je redukce vrásek či zvětšení rtů a hloubková hydratace. 

! UPOZORNĚNÍ : Používám pero schválené MZČR s  certifikací ISO, CE a dokumentací provedených testů. Výplně splňují certifikaci ISO, SUKL, dokumentaci provedených testů a schválení. Vše v českém jazyce. Výběr kvalitní kyseliny je velmi důležitý.! 

Co Hyaluron pen umí ? 

Atraktivní a přirozený vzhled. 

Žádné trvalé jizvy. 

Rychlé a bezbolestné ošetření. 

Výdržnost 2-6 měsíců.

Aplikací kyseliny hyaluronové můžeme upravit: 

Vrásky vedoucí od nosu ke koutkům úst (tzv. nosoretní rýhy).Malé a nenápadné rty s nevýraznou konturou (zvětšení).

Cena se odvíjí od druhu a množství použitého materiálu.
Na zvětšení objemu rtů 3-5 ampulky dle požadovaného efektu.
Nosolabialní vrásky atd. je spotřeba 1-5 ampulky. 

Před ošetřením probereme postup a doporučenou péči domácího ošetření. 

Po ošetření mohou vytvořit malé otoky a zčervenání, které však mizí po pár hodinách, dle stavu a citlivosti pleti klientky. 

Kontraindikace: 

  • těhotenství
  • epilepsie
  • porucha srážlivosti krve
  • onkologické onemocnění
  • opar
  • jakékoliv výplně aplikované během posledních 3 měsíců

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.