Omlazení pleti

Mikrojehličkování - okamžité omlazení pleti

Co je mikrojehličkování? 

Pokud potřebujete oživit, omladit, hloubkově a účinně hydratovat, zmenšit póry, minimalizovat či odstranit vrásky a vypnout pleť nebo třeba odstranit jizvičky po akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

Mikrojehličkování využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata - kanálka, které zde po sobě zanechají vpichy mikrojehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po mikrojehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Průběh ošetření:  

Odlíčení a odmaštění  pleti, enzymatické sérum, příprava směsi ampulek přímo dle potřeb klienta, aplikace a postupné nanášení aktivních látek.  Po ošetření aplikuji masku + PDT lampu a závěrečný hydratační krém.

Po ošetření je pleť lehce podrážděná, začervenalá. V průběhu hojení mohou vzniknout drobné stroupky. Make - up by se měl aplikovat nejdříve za 48 hodin po ošetření. 

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po 2 až 4 hodinách po ošetření budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. 

Kolikrát je třeba absolvovat ošetření ?

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také tloušťce vaší kůže, je zapotřebí několika sezení v odstupu 2 - 4 týdnů . Vše je závislé na citlivosti pokožky klienta.

  • 4 - 6 ošetření 1x za 2 - 4 týdny je nutné pro odstranění povrchových vrásek, projasnění, zvýšení hydratace a zpevnění pleti
  • 6 ošetření  1x za 2 - 4 týdny je nutné pro hluboké vrásky a jizvičky po akné 
  • 1 ošetření 1 -3x ročně - "udržovací" vzhledem k přirozenému procesu stárnutí pokožky 

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu výrazný efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Kontraindikace:

Kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, těhotenství, poruchy srážlivosti krve, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém (spálená pokožka), známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků. 

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, ošetření dané části, zklidňující masku, PDT lampu a hydratační krém.

Ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence. Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin mírně zarudlá. Je nutné chránit pleť před slunečním zářením přípravky s vysokým SPF.  Po dobu 2 týdnů po ošetření nesmí být vystavována slunci. Do týdne by se měla pleť celkově zhojit. Po ošetření je nutné používat hydratační krém, aby se zamezilo pocitu pnutí pokožky. 

Krém je možné zakoupit přímo v salónu.

Před ošetřením si v salonu probereme postup a typ ošetření a doporučenou péči domácího ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.

Doba ošetření cca 60 minut (dle ošetřované partie) + konzultaceBIOREPEEL - REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI PEELINGU . BIOREVITALIZAČNÍ PEELING, KTERÝ JE MOŽNÉ PROVÁDĚT V PRŮBĚHU CELÉHO ROKU.

Ošetření BioRePeelCL3

Jedná se o dvoufázové ošetření s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách. Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt.

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví.

Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné.

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku nanesu gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Po ošetření nanesu masku a závěrečný krém.

Toto 40-ti minutové ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření a je nutné používat krémy s vyšším SPF, ideálně 50).

Mezi jednotlivými ošetřeními se udržuje interval 7 - 10 dní. Pro velmi viditelný efekt projasnění, sjednocení tónu pleti, zmenšení pórů, omlazení a vyhlazení pokožky, potlačení projevů akné apod., je nutné podstoupit kúru 4 ošetření. Následuje pauza 3 měsíců. Poté je možné kúru opakovat.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.


LYMFATICKÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE POMOCÍ PODTLAKOVÉ BAŇKY

Lifting obličeje a lifting dekoltu má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na lifting používám tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.

Lifting pomocí lymfatické masáže

Jedná se o metodu lymfatické masáže spojenou s kosmetickými tahy, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. Lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

Díky Liftingu je pleť vypnutá již po prvním ošetření

Lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. Lifting doporučuji osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje a dekoltu, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit, jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření. Speciální technika zaručuje čištění pleti nejen zvenku, ale i zevnitř. Tento moderní způsob ošetření je vhodný pro všechny typy pleti.

Díky využívání profesionální kosmetiky a přístrojového vybavení lze dosažený efekt ještě znásobit.

LIFTING + ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Po provedení liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.

Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

Kolik procedur se doporučuje na začátku a následně, jak často chodit na "udržovací" ošetření?

Na začátku na vrásky a pročištění doporučuji 5 návštěv v intervalu 1x týdně. Dále pak 1x za měsíc.

Pro koho není Lifting vhodný?

Zánět v těle, otevřená rána (vytržený zub,...), rakovina, těhotenství 1. trimestr.

WELLNESS BALÍČKY:

BALÍČEK BEAUTY DELUXE A BEAUTY PREMIUM

Chcete si během dne dopřát rozmazlování jako na wellness pobytu nebo přemýšlíte nad nějakým příjemným dárkem? Máte rádi relax, svíčky a příjemnou atmosféru? Pak jsou tyto bohatě sestavené balíčky ideálním řešením. V nabídce máte na výběr ze dvou beauty balíčků.

BEAUTY DELUXE balíček obsahuje:

kompletní kosmetické ošetření plné vitamínů a antioxidantů včetně masáže obličeje a dekoltu

barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí

čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti

uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží

Fotonová terapie (PDT lampa)

ošetření rukou - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.

součástí balíčku je bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení

BEAUTY PREMIUM balíček obsahuje:

kompletní kosmetické omlazující ošetření biologickými séry (kolagen, elastin, fundamental serum) včetně masáže obličeje a dekoltu

barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí

mikromasáž očního okolí

čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti

použití ultrazvuku - intenzivní zapracování sér do pokožky

uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží

Fotonová terapie (PDT lampa)

galvanoterapie - žehlení vrásek

ošetření těla - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.

součástí balíčku je bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení