Omlazení pleti

Microneedling - okamžité omlazení pleti

Co je Mikrojehličkování? 

Pokud potřebujete oživit, omladit, hloubkově a účinně hydratovat, zmenšit póry, minimalizovat či odstranit vrásky a vypnout pleť nebo třeba odstranit jizvičky po akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

 Mikrojehličkování využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata - kanálka, které zde po sobě zanechají vpichy mikrojehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po mikrojehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Průběh ošetření  

Odlíčení a odmaštění  pleti, enzymatické sérum, příprava směsi ampulek přímo dle potřeb klienta, aplikace a postupné nanášení aktivních látek.  Po ošetření aplikuji masku + PDT lampu a závěrečný hydratační krém.

Po ošetření je pleť lehce podrážděná, začervenalá. V průběhu hojení mohou vzniknout drobné stroupky. Make - up by se měl aplikovat nejdříve za 48 hodin po ošetření. 

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po 2 až 4 hodinách po ošetření budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. 

Kolikrát je třeba absolvovat ošetření ?

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také tloušťce vaší kůže, je zapotřebí několika sezení v odstupu 2 - 4 týdnů 

  • 4 - 6 ošetření 1x za 2 - 4 týdny je nutné pro odstranění povrchových vrásek, projasnění, zvýšení hydratace a zpevnění pleti
  • 6 ošetření  1x za 2 - 4 týdny je nutné pro hluboké vrásky a jizvičky po akné 
  • 1 ošetření 1 -3x ročně - "udržovací" vzhledem k přirozenému procesu stárnutí pokožky 

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu výrazný efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Kontraindikace:

Kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, těhotenství, poruchy srážlivosti krve, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém (spálená pokožka), známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků. 

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, ošetření dané části, zklidňující masku, PDT lampu a hydratační krém.

Ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence. Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin mírně zarudlá. Je nutné chránit pleť před slunečním zářením přípravky s vysokým SPF.  Po dobu 2 týdnů po ošetření nesmí být vystavována slunci. Do týdne by se měla pleť celkově zhojit. 

Před ošetřením si v salonu probereme postup a typ ošetření a doporučenou péči domácího ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.

Doba ošetření cca 60 minut (dle ošetřované partie) + konzultaceCHEMICKÝ PEELING - ACID LINE (akné, jizvy, vrásky, pigmentace)

Ošetření pleti pomocí ovocných kyselin, které působí exfoliačně, tzn., že se pleť postupně olupuje a regeneruje. Během procedury může klient cítit mírné poštipkávání či pálení, které se neutralizantem a maskou zklidní.

Jak často chodit:

Aby byl výsledek viditelný, je nutné podstoupit ucelenou kúru, tzn. 4 - 8 ošetření 1x měsíčně. U někoho je možné i dříve, zde záleží na citlivosti a rychlosti regenerace pleti.

Po ošetření může být pokožka zarudlá s výskytem puchýřků, což je přirozený proces a reakce pokožky na chemický peeling. Začíná proces regenerace a obnovy. Cca 3 týdny po chem. peelingu je možné absolvovat klasické kosmetické ošetření.

Co nedělat po chemickém peelingu:

Návštěva sauny, bazénu se nedoporučuje na 48 hod po této proceduře. Důrazně nedoporučuji opalování, proto se tato procedura provádí v zimních měsících. Pleť si chraňte krémy s vysokým ochranným faktorem.

Pro koho není chemický peeling vhodný:

Pokud užíváte léky vyvolávající fotosensitivitu, jste těhotná či kojíte, pokud plánujete v brzké době pobyt na slunci, pokud jste krátce po zákroku (laser, výplně ...), pokud jste čerstvě po depilaci, pokud máte onemocnění pokožky (lupénka, ekzém...).


Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.


WELLNESS BALÍČKY:

BALÍČEK BEAUTY DELUXE A BEAUTY PREMIUM

Chcete si během dne dopřát rozmazlování jako na wellness pobytu nebo přemýšlíte nad nějakým příjemným dárkem? Máte rádi relax, svíčky a příjemnou atmosféru? Pak jsou tyto bohatě sestavené balíčky ideálním řešením. V nabídce máte na výběr ze dvou beauty balíčků.

BEAUTY DELUXE balíček obsahuje:

kompletní kosmetické ošetření plné vitamínů a antioxidantů včetně masáže obličeje a dekoltu

barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí

čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti

uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží

Fotonová terapie (PDT lampa)

ošetření rukou - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.

součástí balíčku je bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení

BEAUTY PREMIUM balíček obsahuje:

kompletní kosmetické omlazující ošetření biologickými séry (kolagen, elastin, fundamental serum) včetně masáže obličeje a dekoltu

barvení obočí, luxusní liftingové ošetření očního okolí

mikromasáž očního okolí

čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti

použití ultrazvuku - intenzivní zapracování sér do pokožky

uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží

Fotonová terapie (PDT lampa)

galvanoterapie - žehlení vrásek

ošetření těla - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.

součástí balíčku je bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení