Mezoterapie, Chemický peeling, biorevitalizace

Microneedling (mikrojehličkování)

Co je mikrojehličkování? 

Pokud potřebujete oživit, omladit, hloubkově a účinně hydratovat, zmenšit póry, zesvětlit pigmentové skvrny, minimalizovat či odstranit vrásky a vypnout pleť nebo třeba odstranit jizvičky po akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

Mikrojehličkování využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata - kanálka, které zde po sobě zanechají vpichy mikrojehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po mikrojehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Průběh ošetření:  

Odlíčení a odmaštění  pleti, enzymatické sérum, příprava směsi ampulek přímo dle potřeb klienta, aplikace a postupné nanášení aktivních látek.  Po ošetření aplikuji masku + PDT lampu a závěrečný hydratační krém.

Po ošetření je pleť lehce podrážděná, začervenalá. V průběhu hojení mohou vzniknout drobné stroupky. Make - up by se měl aplikovat nejdříve za 48 hodin po ošetření. 

2 týdny před a následující 2 týdny po ošetření je třeba se vyvarovat slunění a solariu a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po 2 až 4 hodinách po ošetření budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. 

Kolikrát je třeba absolvovat ošetření ?

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také tloušťce vaší kůže, je zapotřebí několika sezení v odstupu 2 - 4 týdnů . Vše je závislé na citlivosti pokožky klienta.

 • 4 - 6 ošetření 1x za 2 - 4 týdny je nutné pro odstranění povrchových vrásek, projasnění, zvýšení hydratace a zpevnění pleti
 • 6 ošetření  1x za 2 - 4 týdny je nutné pro hluboké vrásky a jizvičky po akné 
 • 1 ošetření 1 -3x ročně - "udržovací" vzhledem k přirozenému procesu stárnutí pokožky 

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu výrazný efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Kontraindikace:

Kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, těhotenství, poruchy srážlivosti krve, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém (spálená pokožka), známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků. 

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, ošetření dané části, zklidňující masku, PDT lampu a hydratační krém.

Ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence. Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin mírně zarudlá. Je nutné chránit pleť před slunečním zářením přípravky s vysokým SPF 50. vše je možné zakoupit v salónu. V průběhu kúry se cíleně neopalujte.  Po dobu 2 týdnů po ošetření nesmí být pokožka vystavována slunci.  Do týdne by se měla pleť celkově zhojit. Po ošetření je nutné používat hydratační krém, aby se zamezilo pocitu pnutí pokožky. 

Krém je možné zakoupit přímo v salónu.

Před ošetřením si v salonu probereme postup a typ ošetření a doporučenou péči domácího ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.

Doba ošetření cca 60 minut (dle ošetřované partie) + konzultaceCHEMICKÝ PEELING (akné, jizvy, vrásky, pigmentace)

Ošetření pleti pomocí organických kyselin a ozonu, které působí exfoliačně, tzn., že se pleť postupně olupuje a regeneruje. Během procedury může klient cítit mírné poštipkávání či pálení, které se neutralizantem a maskou zklidní. Tento peeling je zcela jedinečný v tom, že výsledek vidíte již po prvním ošetření. Během regenerace není pokožka silně zarudlá a nedochází k extrémnímu olupování, nejste proto omezena v běžných denních činnostech.


Jak často chodit:

Aby byl výsledek viditelný, je nutné podstoupit ucelenou kúru, tzn. 6 ošetření 1x za 7 - 14 dní. 


Co nedělat po chemickém peelingu:

Návštěva sauny, bazénu se nedoporučuje na 48 hod po této proceduře. Důrazně nedoporučuji opalování, proto se tato procedura provádí v zimních měsících. Pleť si chraňte krémy s vysokým ochranným faktorem.


Pro koho není chemický peeling vhodný:

Pokud užíváte léky vyvolávající fotosensitivitu, jste těhotná či kojíte, pokud plánujete v brzké době pobyt na slunci, pokud jste krátce po zákroku (laser, výplně ...), pokud jste čerstvě po depilaci, pokud máte onemocnění pokožky (lupénka, ekzém, rosacea...).


BIOREPEEL - REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI PEELINGU . BIOREVITALIZAČNÍ PEELING, KTERÝ JE MOŽNÉ PROVÁDĚT V PRŮBĚHU CELÉHO ROKU. BIOREPEEL MÁ ÚČINKY MEZOTERAPIE A CHEMICKÉHO TZN. 2V1.

Ošetření BioRePeelCL3

Co je BioRePeelCl3?

Jedná se o inovativní ošetření využívající patentovanou dvoufázovou technologii - lipofilní a hydrofilní fáze. Poskytuje tedy biostimulační, revitalizační a peelingový efekt. 

Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje. Obsahuje také 35% TCA (na obličej a krk) a 50% TCA (na tělo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.

Výsledkem je, že kombinace aktivních složek umožňuje účinně zabránit stárnutí kůže. Také snižuje poškození UV zářením (ideální po dovolené) , pigmentací nebo akné. Podstata léčby spočívá v její mírné exfoliaci. Kromě toho silná stimulace biosyntetických procesů obnovuje strukturu kůže.

Kromě toho je léčba vhodná pro mladou pleť během akutních stádií akné. 

Lipofilní fáze poskytuje pokožce vlhkost a obnovuje její ochrannou bariéru, podporuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

Hydrofilní fáze zahajuje procesy omlazení pokožky, obnovuje její strukturu a má liftingový účinek. 

Indikace: 

 • suchá a dehydratovaná pokožka
 • akné i v akutním stádiu, stopy po akné
 • rozšířené póry a mastná pleť
 • hyperpigmentace
 • čerstvé malé jizvy
 • prevence stárnutí pokožky
 • prevence a korekce kosmetických defektů pokožky (mělké vrásky, záhyby, ochablá pokožka)
 • zlepšení tónu pleti 
 • ichtyóza
 • keratóza 
 • příprava pokožky před plastickými operacemi

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví. 

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku nanesu gelovou emulzi. Aplikovat lze ručně nebo pomocí přístrojů (vše si s klientkou domluvím na konzultaci).Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Po ošetření nanesu masku a závěrečný krém. 

Domácí péče: 

 • během 24 hodin nepoužívat dekorativní kosmetiku
 • dodržovat pitný režim min 1,5 - 2 litry denně
 • pokožku utírat jemnými pohyby, nedráždit, netřít
 • 3 - 4  dny po ošetření se pokožka nesmí opalovat 
 • během kúry používat pravidelně a během dne opakovaně aplikovat krémy s SPF 50

Toto ošetření lze provádět celoročně. 

Mezi jednotlivými ošetřeními se udržuje interval 7 - 10 - 14 - 21 dní. Záleží na způsobu aplikace a typu pokožky. Pro velmi viditelný efekt projasnění, sjednocení tónu pleti, zmenšení pórů, omlazení a vyhlazení pokožky, potlačení projevů akné apod., je nutné podstoupit kúru 4 - 6 ošetření. Následuje pauza 3 měsíců. Poté je možné kúru opakovat.  

Kontraindikace: Těhotenství a kojení, nádorová onemocnění, atopický ekzém, špatná srážlivost krve, akutní infekční nemoci, akutní a chronická kožní onemocnění : psoriáza (lupénka), ekzém, atopická dermatitida, sklerodermie, lupus. Sklony ke tvorbě keloidních jizev, výskyt papilomů v místě ošetření, aktuální užívání systémových retinoidů nebo neuplynutí 6 měsíců od konce jejich užívání. V případě aplikace botulotoxinu je nutné počkat min 2 týdny, než podstoupíte biorevitalizační ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.