Omlazení pleti, akné, jizvičky, pigmentace ...

Enzymová terapie 

Čím je enzymová terapie výjimečná?

Enzymy jsou bílkoviny, které jsou našemu tělu přirozené. Mají za úkol zrychlit metabolické procesy v našem těle. PB sérum používá výhradně bioaktivní enzymy tzn., že jsou svou stavbou molekul mnohem menší, než např. živočišné a tím nevyvolávají alergické reakce. Jsou hypoalergenní tzn., že je tato terapie vhodná i pro extrémně citlivou a podrážděnou pleť. Pokožka se po ošetření neolupuje ani není podrážděná. Vhodné i přes léto pro jakýkoliv typ pleti.

Indikace:

 • Vrásky a povadlá pleť, nedostatek hydratace
 • Stařecké skvrny a pigmentace
 • Akné a jizvičky po akné v jakémkoliv věku
 • Ochablost kůže na obličeji 
 • Snížená elasticita pleti 
 • Seboroická dermatitida
 • Nadměrná tvorba kožního mazu

Existuje několik typů PB sér, které specificky řeší určitou problematiku např. vrásky, pigmentace, akné, přebytečný maz atd..  PB séra mi pomohou řešit  jakýkoliv problém či problémy s pletí.  Základem každé ampulky PB séra je enzym keratináza, který působí na nefunkční  kolagenová vlákna, přičemž působí pouze v místech, kde se tyto poškozené struktury vláken nacházejí aniž by zasahoval a ovlivňoval okolí vláken. Proto je PB Sérum vhodné pro každý typ pleti bez nežádoucích účinků. Keratináza "otevírá pokožku", zvyšuje její propustnost, a až čtyřnásobně zlepšuje průnik dalších účinných látek do pleti. 

Druhy sér a jejich indikace:

1. HYALURONIC - suchá, dehydratovaná, kohoutí stopy a jiné vrásky

2. RADIANT - pigmentace, pokožka poškozená sluncem, mdlá pokožka, skvrny

3. MULTIVIT - mastná pokožka, zvětšené póry, komedony

4. EQUILIBRIUM - akné, jizvy po akné

5. EXTREME FIRMNESS - ochablý obličej, ztráta pevnosti, stárnoucí pleť

PB SÉRUM obsahuje POUZE TĚLU VLASTNÍ účinné látky a podporuje přirozené procesy v pleti, proto je bez kontraindikací a je maximálně bezpečný přípravek na aplikaci! PB SÉRUM - farmaceutický výrobek v kosmetologii, originální ENZYMOVÁ TERAPIE pleti s vysoko účinnými přírodními složkami, která reguluje proces metabolismu kůže.

Ošetření předchází vždy konzultace, kde zhodnotím stav pleti klientky a navrhnu postup ošetření dle jejího očekávání. Na závěr konzultace doporučím vhodnou kombinaci produktů PB séra a způsob jejich aplikace (masáží, radiofrekvencí, ultrazvukem apod.) Konečná cena ošetření se vždy stanoví na závěr konzultace. Na domácího použití vždy doporučuji 14 denní kúru, která napomáhá výslednému efektu terapie.

 • Poradí si s akné, vráskami, pigmentací, kuperózou a nadměrnou tvorbou kožního mazu 
 • Vyřeší všechny problémy najednou
 • Potvrzeno vědeckými výzkumy
 • Bez vedlejších účinků a podráždění
 • Rychlá a bezbolestná aplikace 
 • Efektivní koktejl proti známkám stárnutí pokožky
 • Podporuje elasticitu pleti
 • Vyhlazuje a vypíná pleť
 • Obnovuje a hydratuje pleť 
 • Aplikace čerstvého séra, které se aktivuje vždy těsně před aplikací - tzv. ŽIVÉ ENZYMY
 • Tělu vlastní látky

Ošetření by probíhá jako intenzivní kúra 3 - 8 návštěv (dle možností a představ klientky) za 1 - 2 týdny (dle způsobu aplikace).

Kontraindikace: Těhotenství a kojení, nádorová onemocnění, atopický ekzém, špatná srážlivost krve.


Microneedling (mikrojehličkování)

Co je mikrojehličkování? 

Pokud potřebujete oživit, omladit, hloubkově a účinně hydratovat, zmenšit póry, zesvětlit pigmentové skvrny, minimalizovat či odstranit vrásky a vypnout pleť nebo třeba odstranit jizvičky po akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

Mikrojehličkování využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata - kanálka, které zde po sobě zanechají vpichy mikrojehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po mikrojehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Průběh ošetření:  

Odlíčení a odmaštění  pleti, enzymatické sérum, příprava směsi ampulek přímo dle potřeb klienta, aplikace a postupné nanášení aktivních látek.  Po ošetření aplikuji masku + PDT lampu a závěrečný hydratační krém.

Po ošetření je pleť lehce podrážděná, začervenalá. V průběhu hojení mohou vzniknout drobné stroupky. Make - up by se měl aplikovat nejdříve za 48 hodin po ošetření. 

2 týdny před a následující 2 týdny po ošetření je třeba se vyvarovat slunění a solariu a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. Asi po 2 až 4 hodinách po ošetření budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. 

Kolikrát je třeba absolvovat ošetření ?

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také tloušťce vaší kůže, je zapotřebí několika sezení v odstupu 2 - 4 týdnů . Vše je závislé na citlivosti pokožky klienta.

 • 4 - 6 ošetření 1x za 2 - 4 týdny je nutné pro odstranění povrchových vrásek, projasnění, zvýšení hydratace a zpevnění pleti
 • 6 ošetření  1x za 2 - 4 týdny je nutné pro hluboké vrásky a jizvičky po akné 
 • 1 ošetření 1 -3x ročně - "udržovací" vzhledem k přirozenému procesu stárnutí pokožky 

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu výrazný efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Kontraindikace:

Kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, těhotenství, poruchy srážlivosti krve, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém (spálená pokožka), známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků. 

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení, ošetření dané části, zklidňující masku, PDT lampu a hydratační krém.

Ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence. Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin mírně zarudlá. Je nutné chránit pleť před slunečním zářením přípravky s vysokým SPF 50. vše je možné zakoupit v salónu. V průběhu kúry se cíleně neopalujte.  Po dobu 2 týdnů po ošetření nesmí být pokožka vystavována slunci.  Do týdne by se měla pleť celkově zhojit. Po ošetření je nutné používat hydratační krém, aby se zamezilo pocitu pnutí pokožky. 

Krém je možné zakoupit přímo v salónu.

Před ošetřením si v salonu probereme postup a typ ošetření a doporučenou péči domácího ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.

Doba ošetření cca 60 minut (dle ošetřované partie) + konzultaceBIOREPEEL - REVOLUČNÍ NOVINKA V OBLASTI PEELINGU . BIOREVITALIZAČNÍ PEELING, KTERÝ JE MOŽNÉ PROVÁDĚT V PRŮBĚHU CELÉHO ROKU. BIOREPEEL MÁ ÚČINKY MEZOTERAPIE A CHEMICKÉHO TZN. 2V1.

Ošetření BioRePeelCL3

Co je BioRePeelCl3?

Jedná se o inovativní ošetření využívající patentovanou dvoufázovou technologii - lipofilní a hydrofilní fáze. Poskytuje tedy biostimulační, revitalizační a peelingový efekt. 

Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje. Obsahuje také 35% TCA (na obličej a krk) a 50% TCA (na tělo) a GABA (kyselina gama-aminomaslová), která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.

Výsledkem je, že kombinace aktivních složek umožňuje účinně zabránit stárnutí kůže. Také snižuje poškození UV zářením (ideální po dovolené) , pigmentací nebo akné. Podstata léčby spočívá v její mírné exfoliaci. Kromě toho silná stimulace biosyntetických procesů obnovuje strukturu kůže.

Kromě toho je léčba vhodná pro mladou pleť během akutních stádií akné. 

Lipofilní fáze poskytuje pokožce vlhkost a obnovuje její ochrannou bariéru, podporuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

Hydrofilní fáze zahajuje procesy omlazení pokožky, obnovuje její strukturu a má liftingový účinek. 

Indikace: 

 • suchá a dehydratovaná pokožka
 • akné i v akutním stádiu, stopy po akné
 • rozšířené póry a mastná pleť
 • hyperpigmentace
 • čerstvé malé jizvy
 • prevence stárnutí pokožky
 • prevence a korekce kosmetických defektů pokožky (mělké vrásky, záhyby, ochablá pokožka)
 • zlepšení tónu pleti 
 • ichtyóza
 • keratóza 
 • příprava pokožky před plastickými operacemi

Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví. 

Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku nanesu gelovou emulzi. Aplikovat lze ručně nebo pomocí přístrojů (vše si s klientkou domluvím na konzultaci).Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Po ošetření nanesu masku a závěrečný krém. 

Domácí péče: 

 • během 24 hodin nepoužívat dekorativní kosmetiku
 • dodržovat pitný režim min 1,5 - 2 litry denně
 • pokožku utírat jemnými pohyby, nedráždit, netřít
 • 3 - 4  dny po ošetření se pokožka nesmí opalovat 
 • během kúry používat pravidelně a během dne opakovaně aplikovat krémy s SPF 50

Toto ošetření lze provádět celoročně. 

Mezi jednotlivými ošetřeními se udržuje interval 7 - 10 - 14 - 21 dní. Záleží na způsobu aplikace a typu pokožky. Pro velmi viditelný efekt projasnění, sjednocení tónu pleti, zmenšení pórů, omlazení a vyhlazení pokožky, potlačení projevů akné apod., je nutné podstoupit kúru 4 - 6 ošetření. Následuje pauza 3 měsíců. Poté je možné kúru opakovat.  

Kontraindikace: Těhotenství a kojení, nádorová onemocnění, atopický ekzém, špatná srážlivost krve, akutní infekční nemoci, akutní a chronická kožní onemocnění : psoriáza (lupénka), ekzém, atopická dermatitida, sklerodermie, lupus. Sklony ke tvorbě keloidních jizev, výskyt papilomů v místě ošetření, aktuální užívání systémových retinoidů nebo neuplynutí 6 měsíců od konce jejich užívání. V případě aplikace botulotoxinu je nutné počkat min 2 týdny, než podstoupíte biorevitalizační ošetření.

Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět.


MASÁŽ OBLIČEJE KRYO - TYČINKAMI (OSVĚŽUJÍCÍ A CHLADIVÁ)

Masáž se provádí speciálními studenými tyčinkami z nerezové oceli. Kožní receptory zachycují pocit chladu, který stimuluje nervové buňky pokožky, čímž dosáhneme efektu napnutí pokožky. Při této chladové masáži dochází k potlačení otoků obzvláště v oblasti očního okolí. Chlad snižuje teplotu pokožky a omezuje vznik rozšířených cév. Zklidňuje začervenání, proto je tato masáž ideální také po jakémkoliv ošetření kde dochází k podráždění pokožky. 

Indikace: 

 • zklidnění aknózní pleti
 • otoky obzvláště v oblasti očního okolí
 • rozšířené póry
 • migrény, nervozita, pocit podráždění
 • stimulace obličejových nervů
 • bojuje proti vráskám 
 • podrážděná a zarudlá pokožka
 • zklidnění po intenzivním ošetření 
 • zadržování vody v oblasti obličeje

Tuto masáž si můžete dopřát při jakémkoliv ošetření. Z časových důvodů a přípravy masážních tyčinek mi to prosím vždy nahlaste předem. Masáž je většinou prováděna na závěr ošetření během obličejové masky (záleží na typu masky) či po aplikaci závěrečného krému.LYMFATICKÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE POMOCÍ PODTLAKOVÉ BAŇKY (V CENÍKU NAJDETE JAKO LIFTINGOVOU PŘÍSTROJOVOU MASÁŽ)

Lifting obličeje a lifting dekoltu má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na lifting používám tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.

Lifting pomocí lymfatické masáže

Jedná se o metodu lymfatické masáže spojenou s kosmetickými tahy, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. Lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

Díky Liftingu je pleť vypnutá již po prvním ošetření

Lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. Lifting doporučuji osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje a dekoltu, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit, jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření. Speciální technika zaručuje čištění pleti nejen zvenku, ale i zevnitř. Tento moderní způsob ošetření je vhodný pro všechny typy pleti.

Díky využívání profesionální kosmetiky a přístrojového vybavení lze dosažený efekt ještě znásobit.

LIFTING + ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Po provedení liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.

Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

Kolik procedur se doporučuje na začátku a následně, jak často chodit na "udržovací" ošetření?

Na začátku na vrásky a pročištění doporučuji 5 návštěv v intervalu 1x týdně. Dále pak 1x za měsíc.

Pro koho není Lifting vhodný?

Zánět v těle, otevřená rána (vytržený zub,...), rakovina, těhotenství 1. trimestr.

WELLNESS BALÍČKY:

BALÍČEK BEAUTY DELUXE A BEAUTY PREMIUM

Chcete si během dne dopřát rozmazlování jako na wellness pobytu nebo přemýšlíte nad nějakým příjemným dárkem? Máte rádi relax, svíčky a příjemnou atmosféru? Pak jsou tyto bohatě sestavené balíčky ideálním řešením. V nabídce máte na výběr ze dvou beauty balíčků.

BEAUTY DELUXE balíček obsahuje:

kompletní kosmetické ošetření plné vitamínů a antioxidantů včetně masáže obličeje a dekoltu

luxusní liftingové ošetření očního okolí

čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti

uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží + kosmetická masáž 
masáž Kryo tyčinkami

Fotonová terapie (PDT lampa)

ošetření rukou - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.

součástí balíčku je bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení

BEAUTY PREMIUM balíček obsahuje:

kompletní kosmetické omlazující ošetření biologickými séry (kolagen, elastin, fundamental serum) včetně masáže obličeje a dekoltu

luxusní liftingové ošetření očního okolí

mikromasáž očního okolí

čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

použití ozonizéru - podpora buněčného metabolismu, aktivace syntézy kolagenu, zklidnění pleti

použití ultrazvuku - intenzivní zapracování sér do pokožky

uvolnění lymfatických uzlin před kosmetickou masáží  + kosmetická masáž 

masáž kryo tyčinkami

Fotonová terapie 

ošetření těla - peeling, masáž, zábal, závěrečný krém.

součástí balíčku je bylinkový relaxační čaj, voda a malé občerstvení