O mně

Krásný dobrý den,

úvodem bych chtěla napsat, že svou práci neberu pouze jako práci, ale také jako svůj největší koníček. Co dělám, dělám srdcem a na každý pracovní den se těším :-). Každý zákazník je individuální a ke každému také tak přistupuji. Mám radost, když Vám mohu pomáhat řešit Vaše problémy s pletí, dělat Vás krásné a zvedat Vaše sebevědomí. Velice mi záleží na Vašem pozitivním pocitu již při příchodu, proto jsem se snažila vytvořit útulný a příjemný salon s nabídkou péče na vysoké úrovni, kterou se snažím neustále zvyšovat.

Jako kosmetička mám bohaté zkušenosti nejen v oblasti kosmetiky, ale také v oblastech wellness a neinvazivních procedur. Velmi mne zajímá oblast anti age a s nií spojené omlazující kúry a přístroje. V roce 2019 jsem absolvovala kurz zakončený závěrečnou zkouškou na vizážistku a své dosavadní zkušenosti v oblasti líčení posunula na vyšší úroveň.
Velmi pečlivě sleduji novinky a trendy v oblasti kosmetiky a chci nabídnout svým klientům to nejlepší. Neustále se vzdělávám formou kurzů, školení, ale také samostudiem.

Veškeré procedury a přípravky které nabízím mám osobně vyzkoušené. Tzn., že mohu sama posoudit, co má výsledky a co nejkvalitnějšího dokáži klientům nabídnout.

V salonu používám kosmetické produkty EBERLIN BIOCOSMETICS, MEDIK8 a PURLÉS, které jsou na velmi vysoké úrovni, netestovány na zvířatech, neobsahují parabeny a syntetické konzervační látky. Svými výsledky dokáží uspokojit i velmi náročnou klientelu.
Velice děkuji všem stálým zákazníkům za přízeň a na Vás nové se budu těšit...

Dana S.