O mně


V úvodu jsem napsala pro představu, jak to v salónu probíhá a nyní něco v krátkosti o mně.

Bude to znít, jako otřepané klišé, ale zřejmě jsem se narodila "s krémem v ruce" . Již na základní škole jsem věděla, že bych chtěla být kosmetička. Ta představa, že dělám ženy krásné a zvedám jejich seběvědomí ... nicméně má představa se neslučovala s představou rodičů. Cesta za snem byla dlouhá, ale vyplatila se. Mohu s čistým svědomím napsat, že patřím mezi štastlivce, jež se do práce těší. V průběhu let jsem si vybudovala příjemnou a přátelskou klientelu a v salónu panuje uvolněná atmosféra plná smíchu, relaxu, důvěry a uvolnění.


Na svou osobu a odvedenou práci jsem dosti přísná a nekompromisní. Pro své klientky se snažím udělat maximum. Samozřejmě, že mám své limity, nejsem plastický chirurg, ale i tak dosahujeme s klientkami opravdu obrovských úspěchů. V posledních letech se enormně zvýšil počet žen, které trpí na zvýšenou sensitivitu, zarudnutí, žilky, kuperózu a další její fáze...toto je pro mě vždy výzva, proto se nikdy nebráním tomu, vzít si "pod svá křídla" ženy s těmito kožními problémy a začít je učit, jak s tak citlivou pletí žít, co dělat pro zlepšení stavu a naopak čemu se vyvarovat. K mé práci neodmyslitelně patří neustále vzdělávání, mít přehled a jít s dobou. 


Svou práci dělím na dvě samostatné části. 1. Klasické kosmetické ošetření spojené s relaxem, kdy je cílem odejít nejen s pěknou pletí, ale čistou hlavou a odpočinutá. 2. Intenzivní kúry se zaměřením na nejrůznější problémy (vrásky, pigment, jizvy ...). S takovými typy ošetření se nejčastěji setkáte v dermoestetických centrech a specializovaných salónech. Veškeré procedury a přípravky které nabízím mám osobně vyzkoušené. Tzn., že mohu sama posoudit, co má výsledky a co nejkvalitnějšího dokáži nabídnout. 

Dana S.