Ceník intenzivní kúry

INTENZIVNÍ KÚRY

Platnost ceníku od 1.5. 2024

Pod pojmem intenzivní kúry si můžeme představit  několik po sobě jdoucích speciálních terapií s určitým časovým rozestupem. Nejedná se o klasickou kosmetickou terapii, ale o velmi intenzivní procedury pomocí nejrůznějších druhů peelingů nebo přístrojů. Cílem je viditelně omladit a zpevnit pleť, minimalizovat akné, jizvičky, rozšířené póry, pigmentaci aj. Tyto kúry se vždy provádí od podzimu do jara.  


BLOOMEA® jednorázová luxusní terapie obličeje 

Ošetření pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou a suchou. Silný efekt projasnění a vyhlazení pokožky, refresh, redukce jemných vrásek, zvýšení účinku vstřebání aktivních látek do pokožky. Pokožka se po ošetření jeví mladším dojmem, sjednocená a odpočatá. Ideální, pokud chcete mít krásnou pleť třeba na zvláštní příležitost (ples, svatba...) Ošetření trvá cca 60 min.

2.400 Kč

BLOOMEA®  Balíček 4x terapie obličeje či těla 

!! CENA ZA OŠETŘENÍ 2.200 Kč !!

Toto ošetření je již jako kúra mnohem intenzivnější s velkým efektem. Aktivně cílíme pomocí speciálních nástavců na daný problém (rozšířené póry, vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné. Doba mezi jednotlivými ošetřeními 10 - 14 dní. Následně dle potřeb lze kúru zopakovat 1 -2 x za rok nebo podstupovat tzv. 1 udržovací ošetření za 1 až 2 měsíce.

Cena balíčku neobsahuje pozákrokový krém  1.100 Kč, který je nutné používat na domácí péči 2x - 3x denně v průběhu kúry až do spotřebování. Zakoupíte v salónu.

8.800 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ 

Cena se liší v závislosti na velikosti ošetřované partie a druhu aplikovaného séra. Cena se vždy stanoví (dle výběru séra) při konzultaci s klientkou. 

   - ošetření obličeje

od 2.490 Kč

   - ošetření obličej + krk

od 2.990 Kč

   - ošetření obličej + krk + dekolt

od 3.990 Kč

   - ošetření čelo

od 1.890 Kč

   - ošetření nad horním rtem

od 1.390 Kč

   - ošetření oční okolí

od 1.690 Kč

MEZOTERAPIE PŘÍSTROJOVÁ BEZJEHLIČKOVÁ (bez masáže)

Silný liftingový efekt díky razantní stimulaci svalových vláken. Vypnutá pleť ve všech oblastech, kde bylo ošetření provedeno.

Povrchové čištění, lifting obličeje 30 min, čištění ultrazvukovou špachtlí, mezoterapie bezjehličkova, sérum, maska, krém,oční krém. 

2.090 Kč

PEELING 1,0 INTENZIVNÍ PEELING, LEŠTĚNÍ + BĚLENÍ + SILNÝ ANTI-AGE

Intenzivní peeling aktivovaný ozonem. 3 v 1- leštění pleti (hluboké vrásky a post-akné) + bělení + intenzivní omlazení. 

Doporučeno: hluboké vrásky a ochablost pleti, rozšířené póry a post-akné, skvrny, pigmentace. 

Ošetření nutné absolvovat jako kúru 5 - 6 ošetření v rozmezí 1x za 10 - 14 dní.

1.790 Kč

PEELING  1,5 REGENERAČNÍ PEELING LIFTING, PROTI VRÁSKÁM A BĚLENÍ 

Doporučeno: chrono a fotostárnutí, hormonální nerovnováha, obnova pokožky po těhotenství a kojení, chronická onemocnění a degradace stavu pleti.

 Ošetření nutné absolvovat jako kúru 5 - 6 ošetření v rozmezí 1x za 10 - 14 dní. 

1.790 Kč

PEELING  2,0 PROTIZÁNĚTLIVÝ PEELING PRO PROBLEMATICKOU AKNÓZNÍ PLEŤ 

Protizánětlivý peeling aktivovaný ozonem. Ošetření problematické a mastné pleti, akné, post-akné a demodikózy. Procedura zahrnuje produkty založené na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky. 

Ošetření nutné absolvovat jako kúru 5 - 6 ošetření v rozmezí 1x za 10 - 14 dní. 

KONTRAINDIKACE U PEELINGU:  Horečnatá, akutně zánětlivá a infekční onemocnění, onemocnění kůže, vliv alkoholu a omamných látek, stavy vyžadující klid na lůžku, onkologická onemocnění, nachlazení, otevřené rány, alergie, astma, vážné onemocnění očí - zelený a šedý zákal, zánět spojivek, potíže s nitroočním tlakem, hnisavé, zánětlivé a plísňové onemocnění v oblasti ošetřovaného místa.

1.790 Kč

RADIOFREKVENCE

RADIOFREKVENCE OBLIČEJ 45 min

Povrchové čištění pleti, peeling, radiofrekvenční ošetření, závěrečná péče obličej a oční okolí. Další ošetření doporučuji za 7 - 10 dní.

od 1.690 Kč

DALŠÍ PŘÍSTROJE - OBLIČEJ 

NEINVAZIVNÍ KARBOXYTERAPIE

Revolučním zařízení bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže

od 1.790 Kč

HYDRODERMABRAZE

Technologie umožňující hloubkové čištění pórů, odstranění odumřelých kožních buněk a nečistot pomocí podtlaku, vody a speciálních sér. Hydrodermabraze pomáhá dále se sjednocením barvy pleti, hydratací, redukcí mazu u mastné pleti a omlazením.

Lze zahrnout do kosmetického ošetření namísto ultrazvukové špachtle. Doporučuji v letním období a po opalování. 

500 Kč

ANALYZÉR PLETI - diagnostika pleti bez kosmetického ošetření, pouze konzultace + doporučení přípravků na domácí péči 30 min

800 Kč