Ceník Přístrojová kosmetika

PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ

BLOMEA® luxusní ošetření obličeje z Francie

Ošetření pro všechny typy pleti. Silný efekt projasnění a vyhlazení pokožky, refresh, redukce jemných vrásek, zvýšení účinku vstřebání aktivních látek do pokožky. Pokožka se po ošetření jeví mladším dojmem, sjednocená a odpočatá. Ideální, pokud chcete mít krásnou pleť třeba na zvláštní příležitost (ples, svatba...) Ošetření trvá cca 60 min.

3.000 Kč

BLOMEA® 3x ošetření obličeje či těla, zvýhodněná cena balíčku

Toto ošetření je již jako kúra mnohem intenzivnější s velkým efektem. Aktivně cílíme pomocí speciálních nástavců na daný problém (rozšířené póry, vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné. Doba mezi jednotlivými ošetřeními 10 - 14 dní. Následně dle potřeb lze kúru zopakovat 1 -2 x za rok nebo podstupovat tzv. 1 udržovací ošetření za 1 až 2 měsíce.

Cena balíčku neobsahuje krém Bloomea 1.400 Kč, který je nutné používat na domácí péči 2x - 3x denně v průběhu kúry až do spotřebování. Možno zakoupit v salónu.

8.500 Kč

BLOMEA® 6x ošetření obličeje, zvýhodněná cena balíčku

Toto ošetření je již jako kúra mnohem intenzivnější s velkým efektem. Aktivně cílíme pomocí speciálních nástavců na daný problém (rozšířené póry, vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné.

Cena balíčku neobsahuje krém Bloomea 1.400 Kč, který je nutné používat na domácí péči 2x - 3x denně v průběhu kúry až do spotřebování. Možno zakoupit v salónu.

13.500 Kč

BLOMEA® udržovací ošetření 60 min

Toto ošetření je pouze pro klientky, které absolvovaly celou kúru 3. nebo 6. ošetření přístrojem Bloomea Paris a chtějí pokračovat v tzv. udržování. Ošetření 1x za 1 - 2 měsíce.

2.490 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ - silné omlazení pleti, řešení akné a jizviček po akné a pigmentace. 60 min (dle ošetřované partie) + konzultace

Cena se liší v závislosti na velikosti ošetřované partie (obličej, obličej +krk, obličej + krk + dekolt, oční okolí, rýhy horní ret, nosoretní rýhy, čelo. Cena se pevně stanoví po konzultaci s klientkou před samotným ošetřením. 

   - ošetření obličeje

2.490 Kč

   - ošetření obličej + krk

2.990 Kč

   - ošetření obličej + krk + dekolt

3.990 Kč

   - ošetření čelo

1.600 Kč

   - ošetření nosoretní rýhy

1.190 Kč

   - ošetření horní ret

1.190 Kč

   - ošetření oční okolí

1.490 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ ACNEHEAL - ošetření na akné a jizvičky po akné. 

Povrchové čištění, microneedling, maska, PDT lampa, závěrečný pozákrokový krém a krém s SPF.

2.490 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ DEPIGMENT - ošetření na pigmentové skvrny a prevence jejich vzniku

Povrchové čištění, microneedling, maska, PDT lampa, závěrečný pozákrokový krém a krém s SPF.

2.490 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ S BIOREPEELEM 

Povrchové čištění, Biorepeel, mikrojehličkování, maska + PDT Lampa, závěrěčný krém a SPF. Interval mezi ošetřeními 14 dní, 4 - 6 ošetření. Následuje 3 měsíce pauza.

2.490 Kč

MEZOTERAPIE BEZJEHLIČKOVÁ 90 min

Silný liftingový efekt díky razantní stimulaci svalových vláken. Vypnutá pleť ve všech oblastech, kde bylo ošetření provedeno.

Povrchové čištění, lifting obličeje 30 min, čištění ultrazvukovou špachtlí, mezoterapie bezjehličkova, sérum, maska, krém,oční krém. 

2.090 Kč

RADIOFREKVENCE

VIP klientky mají 10% slevu na kúru ( 5x ošetření přístrojem Radiofrekvence). Cena se liší v závislosti na ošetřované partii a druhu séra, které je pod radiofrekvenci použito.  

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ NA VRÁSKY S RADIOFREKVENCÍ 120 min

Povrchové čištění pleti, úprava obočí, čištění ultrazvukovou špachtlí, sérum, masáž, radiofrekvence, maska, závěrečný krém, oční krém.

Cena pro VIP 2.490 Kč

2.990 Kč

RADIOFREKVENCE OBLIČEJ 45 min

Povrchové čištění pleti, peeling, radiofrekvenční ošetření, závěrečná péče obličej a oční okolí. Další ošetření doporučuji za 7 - 10 dní.

1.090 Kč

RADIOFREKVENCE OBLIČEJ, KRK, DEKOLT 80 min

Povrchové čištění pleti, peeling, radiofrekvenční ošetření, závěrečná péče obličej, krk, dekolt a oční okolí. Další ošetření doporučuji za 7 dní. 

1.390 Kč

RADIOFREKVENCE + BIOREPEEL aplikace ručně 

Povrchové čištění, radiofrekvenční ošetření, aplikace Biorepeelu, maska + PDT Lampa, závěrečný krém + SPF. Ošetření se provádí každých 10 - 14 dní, ideálně 4 - 6 ošetření. Následuje 3 měsíce pauza.

2.190 Kč

RADIOFREKVENCE TĚLO - zpevnění, celulitida

BŘÍŠKO 45 min

1.590 Kč

ZADEČEK (45 min)

1.590 Kč

PAŽE (45 min)

1.190 Kč

KAVITACE

UTRAZVUKOVÁ KAVITACE + VAKUOVÁ TERAPIE BŘÍŠKO 75 min

1.690 Kč

UTRAZVUKOVÁ KAVITACE + VAKUOVÁ TERAPIE STEHNA VNITŘNÍ 75 min

1.790 Kč

LIFTINGOVÁ PŘÍSTROJOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE (samostatný úkon)

Lze zahrnout do kosmetického ošetření místo klasické kosmetické masáže. Doporučuji při jakémkoliv ošetření na vrásky a zpevnění

500 Kč

HYDRODERMABRAZE

Technologie umožňující hloubkové čištění pórů, odstranění odumřelých kožních buněk a nečistot pomocí podtlaku, vody a speciálních sér. Hydrodermabraze pomáhá dále se sjednocením barvy pleti, hydratací, redukcí mazu u mastné pleti a omlazením.

Lze zahrnout do kosmetického ošetření namísto ultrazvukové špachtle. Doporučuji v letním období a po opalování. 

450 Kč

ANALYZÉR PLETI - diagnostika pleti bez kosmetického ošetření, pouze konzultace + doporučení přípravků na domácí péči 30 min

500 Kč

ANALYZÉR PLETI - součást kosmetického ošetření

200 Kč