Ceník intenzivní kúry

INTENZIVNÍ KÚRY

Pod pojmem intenzivní kúry si můžeme představit  několik po sobě jdoucích speciálních ošetření pleti s určitým časovým rozestupem. Nejedná se o klasické kosmetické ošetření, ale o velmi intenzivní procedury pomocí nejrůznějších druhů peelingů nebo přístrojů. Cílem je viditelně omladit a zpevnit pleť, minimalizovat akné, jizvičky, rozšířené póry, pigmentaci aj. Tyto kúry se vždy provádí od podzimu do jara.  

Platnost od 1.1. 2023


BLOOMEA® OPTIMA jednorázové luxusní ošetření obličeje 

Ošetření pro všechny typy pleti i pro pleť citlivou a suchou. Silný efekt projasnění a vyhlazení pokožky, refresh, redukce jemných vrásek, zvýšení účinku vstřebání aktivních látek do pokožky. Pokožka se po ošetření jeví mladším dojmem, sjednocená a odpočatá. Ideální, pokud chcete mít krásnou pleť třeba na zvláštní příležitost (ples, svatba...) Ošetření trvá cca 60 min.

2.890 Kč

BLOOMEA® 4x ošetření obličeje či těla, zvýhodněná cena balíčku 

!! UŠETŘÍTE 2.060 Kč !!

Toto ošetření je již jako kúra mnohem intenzivnější s velkým efektem. Aktivně cílíme pomocí speciálních nástavců na daný problém (rozšířené póry, vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné. Doba mezi jednotlivými ošetřeními 10 - 14 dní. Následně dle potřeb lze kúru zopakovat 1 -2 x za rok nebo podstupovat tzv. 1 udržovací ošetření za 1 až 2 měsíce.

Cena balíčku neobsahuje pozákrokový krém  1.100 Kč, který je nutné používat na domácí péči 2x - 3x denně v průběhu kúry až do spotřebování. Zakoupíte v salónu.

9.500 Kč

BLOOMEA® 6x ošetření obličeje, zvýhodněná cena balíčku

!! UŠETŘÍTE 3.540 Kč !!

Toto ošetření je již jako kúra mnohem intenzivnější s velkým efektem. Aktivně cílíme pomocí speciálních nástavců na daný problém (rozšířené póry, vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné.

Cena balíčku neobsahuje pozákrokový krém 1.100 Kč, který je nutné používat na domácí péči 2x - 3x denně v průběhu kúry až do spotřebování. Zakoupíte v salónu.

13.800 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ - silné omlazení pleti

Cena se liší v závislosti na velikosti ošetřované partie a druhu aplikovaného séra. Cena se vždy stanoví (dle výběru séra) při konzultaci s klientkou. 

   - ošetření obličeje

od 2.490 Kč

   - ošetření obličej + krk

od 2.990 Kč

   - ošetření obličej + krk + dekolt

od 3.990 Kč

   - ošetření čelo

od 1.890 Kč

   - ošetření nad horním rtem

od 1.390 Kč

   - ošetření oční okolí

od 1.690 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ  - ošetření na akné a jizvičky po akné. 

Povrchové čištění, microneedling, maska, PDT lampa, závěrečný pozákrokový krém a krém s SPF.

2.490 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ - ošetření na pigmentové skvrny a prevence jejich vzniku

Povrchové čištění, microneedling, maska, PDT lampa, závěrečný pozákrokový krém a krém s SPF.

od 2.490 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ S BIOREPEELEM - omlazení, pigment, póry

Povrchové čištění, Biorepeel, mikrojehličkování, maska + PDT Lampa, závěrěčný krém a SPF. Interval mezi ošetřeními 14 dní, 4 - 6 ošetření. Následuje 3 měsíce pauza.

2.690 Kč

MEZOTERAPIE PŘÍSTROJOVÁ BEZJEHLIČKOVÁ (bez masáže)

Silný liftingový efekt díky razantní stimulaci svalových vláken. Vypnutá pleť ve všech oblastech, kde bylo ošetření provedeno.

Povrchové čištění, lifting obličeje 30 min, čištění ultrazvukovou špachtlí, mezoterapie bezjehličkova, sérum, maska, krém,oční krém. 

2.090 Kč

BIOREPEEL ocenění na kongresu v Paříži 2019 (50 min) ošetření obličeje, krku nebo dekoltu. Revitalizace, zmenšení pórů, omlazení pokožky, tvorba kolagenu, hydratace, zlepšení struktury pleti, sjednocení tónu pleti.

Povrchové čištění, Biorepeel, maska, PDT lampa, krém pozákrokový, popř. krém s SPF. Ošetření se provádí celoročně. Konečná cena ošetření se stanoví vždy při konzultaci, kdy se s klientkou domluvíme na nejvhodnějším stylu aplikace (ručně, pomocí přístrojů).

od 1.890 Kč

PEELING 1,0 INTENZIVNÍ PEELING, LEŠTĚNÍ + BĚLENÍ + SILNÝ ANTI-AGE

Intenzivní peeling aktivovaný ozonem. 3 v 1- leštění pleti (hluboké vrásky a post-akné) + bělení + intenzivní omlazení. 

Doporučeno: hluboké vrásky a ochablost pleti, rozšířené póry a post-akné, skvrny, pigmentace. 

Ošetření nutné absolvovat jako kúru 5 - 6 ošetření v rozmezí 1x za 10 - 14 dní.

1.790 Kč

PEELING  1,5 REGENERAČNÍ PEELING LIFTING, PROTI VRÁSKÁM A BĚLENÍ 

Doporučeno: chrono a fotostárnutí, hormonální nerovnováha, obnova pokožky po těhotenství a kojení, chronická onemocnění a degradace stavu pleti.

 Ošetření nutné absolvovat jako kúru 5 - 6 ošetření v rozmezí 1x za 10 - 14 dní. 

1.790 Kč

PEELING  2,0 PROTIZÁNĚTLIVÝ PEELING PRO PROBLEMATICKOU AKNÓZNÍ PLEŤ 

Protizánětlivý peeling aktivovaný ozonem. Ošetření problematické a mastné pleti, akné, post-akné a demodikózy. Procedura zahrnuje produkty založené na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky. 

Ošetření nutné absolvovat jako kúru 5 - 6 ošetření v rozmezí 1x za 10 - 14 dní. 

KONTRAINDIKACE U PEELINGU:  Horečnatá, akutně zánětlivá a infekční onemocnění, onemocnění kůže, vliv alkoholu a omamných látek, stavy vyžadující klid na lůžku, onkologická onemocnění, nachlazení, otevřené rány, alergie, astma, vážné onemocnění očí - zelený a šedý zákal, zánět spojivek, potíže s nitroočním tlakem, hnisavé, zánětlivé a plísňové onemocnění v oblasti ošetřovaného místa.

1.790 Kč

RADIOFREKVENCE

RADIOFREKVENCE OBLIČEJ 45 min

Povrchové čištění pleti, peeling, radiofrekvenční ošetření, závěrečná péče obličej a oční okolí. Další ošetření doporučuji za 7 - 10 dní.

od 1.490 Kč

RADIOFREKVENCE OBLIČEJ, KRK, DEKOLT 60 min

Povrchové čištění pleti, peeling, radiofrekvenční ošetření, závěrečná péče obličej, krk, dekolt a oční okolí. Další ošetření doporučuji za 7 dní. 

od 2.690 Kč

RADIOFREKVENCE  + BIOREPEEL aplikace ručně 

Povrchové čištění, radiofrekvenční ošetření, aplikace Biorepeelu, maska + PDT Lampa, závěrečný krém + SPF. Ošetření se provádí každých 10 - 14 dní, ideálně 4 - 6 ošetření. Následuje 3 měsíce pauza.

od 2.990 Kč

DALŠÍ PŘÍSTROJE - OBLIČEJ 

NEINVAZIVNÍ KARBOXYTERAPIE

Revolučním zařízení bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže. 

Hluboké čištění;

Jemná exfoliace (peeling) ;
Výživa a hydratace pokožky;
Sladění povrchu a barvy pleti;
Odstranění příznaků přirozeného stárnutí;
Omlazení;
Zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity;
Odstanění otoků;
Nasycení pokožky kyslíkem.

od 1.790 Kč

HYDRODERMABRAZE

Technologie umožňující hloubkové čištění pórů, odstranění odumřelých kožních buněk a nečistot pomocí podtlaku, vody a speciálních sér. Hydrodermabraze pomáhá dále se sjednocením barvy pleti, hydratací, redukcí mazu u mastné pleti a omlazením.

Lze zahrnout do kosmetického ošetření namísto ultrazvukové špachtle. Doporučuji v letním období a po opalování. 

500 Kč

ANALYZÉR PLETI - diagnostika pleti bez kosmetického ošetření, pouze konzultace + doporučení přípravků na domácí péči 30 min

500 Kč