LIFTING A RADIOFREKVENCE

LYMFATICKÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Lifting obličeje a lifting dekoltu má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na lifting používám tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.

Lifting pomocí lymfatické masáže

Jedná se o metodu lymfatické masáže spojenou s kosmetickými tahy, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. Lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

Díky Liftingu je pleť vypnutá již po prvním ošetření

Lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. Lifting doporučuji osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje a dekoltu, aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit, jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření. Speciální technika zaručuje čištění pleti nejen zvenku, ale i zevnitř. Tento moderní způsob ošetření je vhodný pro všechny typy pleti.

Díky využívání profesionální kosmetiky a přístrojového vybavení lze dosažený efekt ještě znásobit.

LIFTING + ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Po provedení liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.

Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

Kolik procedur se doporučuje na začátku a následně, jak často chodit na "udržovací" ošetření?

Na začátku na vrásky a pročištění doporučuji 5 návštěv v intervalu 1x týdně. Dále pak 1x za měsíc.

Pro koho není Lifting vhodný?

Zánět v těle, otevřená rána (vytržený zub,...), rakovina, těhotenství 1. trimestr.

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence na obličeji, krku a dekoltu je výborným pomocníkem pro odstranění vrásek a obnovení tvorby kolagenu, který je potřebný pro mladistvý vzhled pleti. 

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu a toto teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Radiofrekvenční energie aplikovaná přes speciální gel, či sérum, prohřeje ošetřovanou oblast, poté prostupuje do dermis a vytváří rovnoměrnou zónu zahřátí, které aktivuje tvorbu nového kolagenu, obnovu buněk a omlazení bez jakýchkoliv rizik. Redukuje a vyhlazuje vrásky.  

Radiofrekvence je jednou z nejstaršních metod používaných v estetické medicíně. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

INDIKACE

  • Vyhlazení vrásek
  • Vypnutí pleti
  • Odstranění dvojité brady
  • Stimulace krevního oběhu a vypnutí ochablé pokožky

APLIKACE

  • Obličej
  • Krk
  • Dekolt

Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit vypnuté kůže v obličeji či dekoltu - toto představuje okamžitý efekt ošetření - v následujících dnech dochází k obnově vláken - obnova kolagenových vláken je dlouhodobý proces trvající cca 3 týdny.

Průběh ošetření:

Povrchové čištění, enzymatický peeling, ultrazvukové čištění pleti,masáž, radiofrekvenční ošetření obličeje, zapracování speciálních sér, maska, závěrečná péče pleť + oční okolí. 

Po ošetření:

V závislosti na stavu pokožky se doporučuje cca 4 - 6 ošetření v intenzitě 1 x za 7 - 14 dní. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá či povadlá pleť) či větším podbradku doporučuji více ošetření.

Jednoduchá následná péče vyžaduje pouze aplikaci hydratačního krému s vyšším ochranným SPF faktorem. Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění a sauna.

Rizika a kontraindikace

Těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně, čerstvé dermální výplně, chemický peeling podstoupený do měsíce před ošetřením radiofrekvencí.