Bloomea - expert na omlazení 


BLOOMEA® PARIS


 

GALERIE PŘED A PO

Trápí Vás vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné nebo třeba strie na bříšku po porodu?
Představuji Vám účinné ošetření v oblasti omlazení a efektivní řešení vzniklých problémů na pokožce.


 

Přístroj Bloomea byl navržen francouzskou estetickou chirurgií a vyvíjel se více než 10 let. Nejdříve ho používali lékaři v pooperačních procedurách na odstraňování jizev, strií, apod. Během používání přístroje byla potvrzena i vysoká účinnost při řešení jizev po akné, vrásek, pigmentace a dalších nedokonalostí pleti. Přístroj byl proto upraven pro potřeby kosmetiček a je dnes používán po celém světě na klinikách, Spa centrech a kosmetických salónech. V České Republice není zatím velmi rozšířen a já jsem velmi hrdá, že Vám toto ošetření mohu ve svém salónu nabídnout.


Ošetření Bloomea Paris probíhá ve 2 fázích: 

1. V první fázi pleť dokonale odlíčím a zbavím všech nečistot pomocí přípravků Bloomea. Dále použiji speciální jednorázový zrnitý exfoliační nástavec, kterým provedu tzv. makroexfoliaci. Exfoliační látky, které jsou obsaženy v jednorázových nástavcích pronikají díky mikrovibraci do hlubších vrstev pokožky. Klientka cítí bezbolestné tření a vibrace. Celé ošetření je vnímáno jako relaxační. S každým ošetřením se zvyšuje intenzita a používají se jiné druhy nástavců. První ošetření je tzv. přípravné, aby si pokožka zvykla a byla připravena na hroty 2. a 3. stupně. Během celého ošetření na pokožku působí tzv. mikrovibrace, které hloubkově stimulují pokožku, zlepšují průnik exfoliačních látek do mezibuněčného prostoru a zároveň zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. 

Přístroj pracuje ve 2 frekvencích. Epidermis 70 kHz a dermis 37 kHz. 

Vysokofrekvenční opakované vibrace nutí pokožku pracovat. Pokožka je otevřená a tím je usnadněn průnik aktivních látek. Zlepšuje se její pružnost a pevnost. Postupně dochází k vypnutí kontur obličeje. 

2. Ve druhé fázi vmasíruji do pokožky speciální přípravky Bloomea. Zde opět na pleť působím pomocí mikrovibrace a luminoterapie. Luminoterapie (světelná terapie) regeneruje a zklidňuje pokožku během celého ošetření.  Na závěr aplikuji celulózovou masku a silně hydratační krém. 

Celé ošetření je absolutně bezbolestné a trvá cca 60 min. Jelikož s každým ošetřením přidávám na intenzitě, může být pleť začervenalá a mírně podrážděná. Tyto projevy cca do 24 hod odezní. Během probíhající kúry zásadně nedoporučuji opalování. Používejte krémy s vysokým ochranným faktorem a na domácí péči je nutné používat ráno/večer speciální hydratační krém Bloomea Paris (dostupný pouze v salónu). Velmi znatelný efekt, kterého si všimne i Vaše okolí je již po 3. ošetření.

Co Bloomea umí: odstraňuje jizvy po akné, strie kdekoliv na těle jsou méně výrazné a u někoho nejsou téměř vidět. Dále odstraňuje či minimalizuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, obnovuje syntézu kolagenu, minimalizuje pigmentaci, zpevní pokožku, zmenšuje rozšířené póry a sjednocuje tón pleti.

Ošetření dělíme na ošetření obličeje a ošetření těla. V případě ošetření těla je nutné počítat s větší četností ošetření, obzvláště pokud se jedná o strie.

BLOOMEA  PARIS - ošetření obličeje

Abychom dosáhli viditelných výsledků na pleti, je nutné absolvovat ošetření jako intenzivní kúru min. 3 ošetření. Intervaly mezi jednotlivými ošetřeními 10 - 14 dní dle typu a citlivosti pleti. Poté je možné dle potřeby zopakovat kúru 1 - 2x za rok nebo absolvovat tzv. udržovací ošetření 1x za 1 - 2 měsíce . Počet ošetření lze zvýšit až na 10 ošetření v jedné kúře, záleží na potřebách a očekávání klienta. 
INDIKACE: redukce rozšířených pórů, redukce mazotoku, vrásky, jizvy po akné, pigmentace, povadlá pleť, pleť nesjednoceného tónu. 
Na domácí péči je nutné používat speciální hydratační krém Bloomea Paris. 


BLOOMEA PERFECTOR - ošetření těla. Zde doporučuji kúru min 10 ošetření. Toto ošetření je prováděno speciálními nástavci určenými na tělo.
INDIKACE: ošetření strií, jizev a jizev po akné. Ošetřované oblasti hýždě, prsa, břicho, boky, stehna a paže. Na domácí péči je nutné používat speciální modelovací krém Bloomea Paris. 

Ošetření se neprovádí v těhotenství, období kojení, při zánětlivých procesech na kůži, probíhajícím oparu, popáleninách, keloidních jizvách a sklony k jejich vzniku, aplikovaném kardiostimulátoru.

JEDNODUCHÁ A BEZBOLESTNÁ TECHNOLOGIE