Bloomea - expert na omlazení 


BLOOMEA® PARIS


 

GALERIE PŘED A PO

Trápí Vás vrásky, pigmentace, povadlá pleť, jizvičky po akné nebo třeba strie na bříšku po porodu?
Představuji Vám účinné ošetření v oblasti omlazení a efektivní řešení vzniklých problémů na pokožce.


 

Přístroj Bloomea byl navržen francouzskou estetickou chirurgií a vyvíjel se více než 10 let. Nejdříve ho používali lékaři v pooperačních procedurách na odstraňování jizev, strií, apod. Během používání přístroje byla potvrzena i vysoká účinnost při řešení jizev po akné, vrásek, pigmentace a dalších nedokonalostí pleti. Přístroj byl proto upraven pro potřeby kosmetiček a je dnes používán po celém světě na klinikách, Spa centrech a kosmetických salónech. V České Republice není zatím velmi rozšířen a já jsem velmi hrdá, že Vám toto ošetření mohu ve svém salónu nabídnout.


Ošetření Bloomea Paris probíhá ve 2 fázích: 

1. V první fázi pleť dokonale odlíčím a zbavím všech nečistot pomocí přípravků Bloomea. Dále použiji speciální jednorázový nástavec, kterým provedu tzv. makroexfoliaci. Aktivní látky, které jsou obsaženy v jednorázových nástavcích pronikají díky mikrovibraci do hlubších vrstev pokožky. Účinek je umocněn světelnou luminoterapií. Díky mikrovibraci je celé ošetření vnímáno jako relaxační.

2. Ve druhé fázi vmasíruji do pokožky speciální přípravky Bloomea. Zde opět na pleť působím pomocí mikrovibrace a luminoterapie. Nástavec má jiný povrch než při fázi č. 1. Na závěr aplikuji masku a silně hydratační krém. 

Celé ošetření je absolutně bezbolestné a trvá cca 60 min. Jelikož s každým ošetřením přidávám na intenzitě, může být pleť začervenalá a mírně podrážděná. Tyto projevy cca do 24 hod odezní. Během probíhající kúry zásadně nedoporučuji opalování. Používejte krémy s vysokým ochranným faktorem a na domácí péči je nutné používat ráno/večer speciální hydratační krém Bloomea Paris (dostupný pouze v salónu). Velmi znatelný efekt, kterého si všimne i Vaše okolí je již po 3. ošetření.

Co Bloomea umí: odstraňuje jizvy po akné, strie kdekoliv na těle jsou méně výrazné a u někoho nejsou téměř vidět. Dále odstraňuje či minimalizuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, obnovuje syntézu kolagenu, minimalizuje pigmentaci, zpevní pokožku, zmenšuje rozšířené póry a sjednocuje tón pleti.

Ošetření dělíme na ošetření obličeje a ošetření těla. V případě ošetření těla je nutné počítat s větší četností ošetření, obzvláště pokud se jedná o strie.

BLOOMEA  PARIS - ošetření obličeje

Abychom dosáhli viditelných výsledků na pleti, je nutné absolvovat ošetření jako intenzivní kúru min. 3 ošetření. Intervaly mezi jednotlivými ošetřeními 1 - 2 týdny dle typu a citlivosti pleti. Poté je možné dle potřeby zopakovat kúru 1 - 2x za rok. Počet ošetření lze zvýšit až na 10 ošetření v jedné kúře, záleží na potřebách a očekávání klienta. Potom následuje pauza min. 6 měsíců kdy pleť regeneruje a zvyšuje se tvorba kolagenu. 
INDIKACE: redukce rozšířených pórů, redukce mazotoku, vrásky, jizvy po akné, pigmentace, povadlá pleť, pleť nesjednoceného tónu. 
Na domácí péči je nutné používat speciální hydratační krém Bloomea Paris. 


BLOOMEA PERFECTOR - ošetření těla. Zde doporučuji kúru min 10 ošetření. Toto ošetření je prováděno speciálními nástavci určenými na tělo.
INDIKACE: ošetření strií, jizev a jizev po akné. Ošetřované oblasti hýždě, prsa, břicho, boky, stehna a paže. Na domácí péči je nutné používat speciální modelovací krém Bloomea Paris. 

Ošetření se neprovádí v těhotenství, období kojení, při zánětlivých procesech na kůži, probíhajícím oparu, popáleninách, keloidních jizvách a sklony k jejich vzniku, aplikovaném kardiostimulátoru.

JEDNODUCHÁ A BEZBOLESTNÁ TECHNOLOGIE