Bloomea - expert na omlazení 

CO JE OŠETŘENÍ BLOOMEA?

Bloomea® Paris Skin Modeling spočívá ve zvednutí, vyhlazení a zhuštění pokožky. Jedná se o 3-stupňové inovativní ošetření, které využívá 3 synergicky spolupracující technologie: makroexfoliace, mikrovibrace a luminoterapie. Povrch je velmi rovnoměrně exfoliován extraktem z listů agáve, který pokrývá ošetřovací jednorázové hroty se 3 úrovněmi intenzity. Pomocí trvale generovaných mikroproudů (které mají stejnou vodivost jako lidské tělo) vedeme k fenoménu tzv. sekundární keratinizace epidermis. Doba množení epidermis je zkrácena z přibližně 28 dnů na 7 dnů.

 • Makroexfoliace - rovnoměrná exfoliace na celém povrchu pleti s možností volby intenzity tzv. hrotů, díky kterým docílíme efektů od jemného peelingu až po efekt laserového resurfacingu.
 • Mikrovibrace - stimuluje pokožku k práci, umožňuje otevření pokožky, urychluje průnik účinných látek.
 • Luminoterapie - využívá infračervené záření o vlnové délce 633nm. Urychluje rekonstrukci kolagenových řetězců a rozmnožuje je. Zároveň množí elastin a fibroblasty.

Cílem ošetření je hloubková rekonstrukce a revitalizace pleti.

GALERIE PŘED A PO

INDIKACE: 

 • ztráta pevnosti pokožky,
 • ochablá kůže,
 • výskyt prvních známek stárnutí pleti, včetně vrásek,
 • ztráta hydratace pokožky,
 • dehydratovaná a suchá pokožka,
 • jizvy po akné a změna barvy,
 • sluneční zbarvení,
 • strie po těhotenství, pooperační a ty, které jsou výsledkem náhlého růstu kůže.

Bloomea je zcela bezpečné a bezbolestné ošetření, k jeho provedení je použit inovativní přístroj s trojitým účinkem. Nejdůležitější výhodou procedury jsou okamžité účinky zlepšení vzhledu pleti. Samotné ošetření spočívá v intenzivní exfoliaci odumřelé epidermis, následně jsou pomocí mikrovibrací do pokožky vpraveny aktivní látky obsažené v profesionální kosmetice. Posledním krokem je zintenzivnění působení účinných látek, k tomuto účelu se používá luminoterapie odpovídající síly.

Ošetření přístrojem Bloomea® Paris je celoroční.

Celé ošetření je absolutně bezbolestné a trvá cca 60 min. Jelikož s každým ošetřením přidávám na intenzitě, může být pleť začervenalá a mírně podrážděná. Tyto projevy cca do 48 hod odezní. Během probíhající kúry zásadně nedoporučuji opalování. Používejte krémy s vysokým ochranným faktorem a na domácí péči je nutné používat ráno/večer speciální pozákrokový krém (dostupný pouze v salónu). Velmi znatelný efekt, kterého si všimne i Vaše okolí je již po 3. ošetření.

BLOOMEA  PARIS - ošetření obličeje

Abychom dosáhli viditelných výsledků na pleti, je nutné absolvovat ošetření jako intenzivní kúru min. 3 ošetření. Intervaly mezi jednotlivými ošetřeními  14 dní dle typu a citlivosti pleti. Poté je možné dle potřeby zopakovat kúru 1 - 2x za rok nebo absolvovat tzv. udržovací ošetření 1x za 1 - 2 měsíce . Počet ošetření lze zvýšit dle stavu ošetřované oblasti, potřebách a očekávání klientky.


BLOOMEA PERFECTOR - ošetření těla. Zde doporučuji kúru min 8 - 10 ošetření. Toto ošetření je prováděno speciálními nástavci určenými na tělo.
INDIKACE: ošetření strií, jizev a jizev po akné. Ošetřované oblasti hýždě, prsa, břicho, boky, stehna a paže. Na domácí péči je nutné používat speciální modelovací krém Bloomea Paris. 

KONTRAINDIKACE: těhotenství, období kojení, při zánětlivých procesech na kůži, probíhajícím oparu, popáleninách, keloidních jizvách a sklony k jejich vzniku, aplikovaném kardiostimulátoru, rakovina, aktivní akné, neidentifikovaná mateřská znaménka, záněty, poškozená epidermis.