HYDRODERMABRAZE 

HYDRODERMABRAZE - OŠETŘENÍ OBLIČEJE A DEKOLTU ANEB JAK OCHRÁNIT PLEŤ PŘED PLÁNOVANÝM SLUNĚNÍM 

Hydrodermabraze obličeje a dekoltu je účinná metoda intenzivní hydratace pleti s rychle viditelným efektem. Díky profesionálnímu ošetření se nastartují regenerační procesy a novotvorba kolagenu v pokožce, díky čemuž se kvalita kůže i její vzhled rapidně zlepšují.  

Ošetření je efektivní kombinace kosmetických metod, díky kterým se do kůže vpraví kyselina hyaluronová a směs dalších látek jako vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty nebo minerály. Tyto látky vám ve velmi krátké době zlepší kvalitu pleti, okamžitě obnoví elasticitu kůže a navrátí jí pružnost.Na ošetření se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Celou procedurou vás provedu tak šetrně, že po jejím konci vás nečekají žádné kontraindikace ani zarudnutí pleti. Příjemný a bezbolestný hydrolifting můžete opakovaně podstoupit v rozmezí  1 x za 4 týdny.  

JAK SAMOTNÉ OŠETŘENÍ PROBÍHÁ? 

  1. Uvolnění lymfatických uzlin.
  2. Lymfodrenáž obličeje a dekoltu.
  3. Vyčištění pleti obličeje a dekoltu pomocí speciálního nástavce, který krátkými rychlými tahy dokonale vyčistí a vypne pokožku.
  4. Pomocí speciálního nástavce (tzv. šnečku) zapracuji aktivní látky (kolagen, kys. hyaluronovou a liftingové sérum) do pleti.
  5. Následně aplikuji hydratační pleťovou masku.
  6. V posledním kroku aplikuji na obličej a dekolt vysoce hydratační nebo liftingový krém. Doporučuji použít PDT lampu. 

KONTRAINDIKACE 

Extrémně citlivá, atopická a kuperózní pleť, herpes (opar)