HYDRODERMABRAZE 

Hydrodermabraze obličeje a dekoltu je účinná metoda intenzivní hydratace pleti s rychle viditelným efektem. Profesionální ošetření nastartuje regenerační procesy a novotvorbu kolagenu v pokožce, díky čemuž se kvalita kůže i její vzhled rapidně zlepšují.  

Ošetření je efektivní kombinace kosmetických metod, díky kterým se do kůže vpraví kyselina hyaluronová a směs dalších látek jako vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty nebo minerály. Tyto látky vám ve velmi krátké době zlepší kvalitu pleti, okamžitě obnoví elasticitu kůže a navrátí jí pružnost.

Na ošetření se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Celou procedurou vás provedu tak šetrně, že po jejím konci vás nečekají žádné kontraindikace ani zarudnutí pleti. Příjemný a bezbolestný hydrolifting můžete opakovaně podstoupit v rozmezí  1 x za 4 týdny.  

JAK SAMOTNÉ OŠETŘENÍ PROBÍHÁ ?

  1. Vyčištění pleti obličeje a dekoltu pomocí speciálního nástavce, který krátkými rychlými tahy dokonale vyčistí a vypne pokožku.
  2. Pomocí dalšího speciálního nástavce zapracuji aktivní látky (kolagen, kys. hyaluronovou a liftingové sérum) do pleti.
  3. Následně aplikuji hydratační pleťovou masku.
  4. V posledním kroku aplikuji na obličej a dekolt vysoce hydratační nebo liftingový krém. Doporučuji použít PDT lampu. 

KONTRAINDIKACE: 

Extrémně citlivá, atopická a kuperózní pleť, herpes (opar)