Svatby

Svatba ... jeden z nejdůležitějších a nejsledovanějších dnů v životě každé ženy.  Vše by mělo být pečlivě a dokonale naplánované a k tomu samozřejmě patří i péče o nevěstu samotnou. Zde přicházím na řadu já.  

Nabízím nevěstám nejen líčení a účes, ale i kosmetickou péči, díky které bude vaše pleť v den svatby v co nejlepší kondici. Příprava pleti by se neměla nikdy podceňovat, protože na její kvalitě závisí i celkový efekt svatebního líčení. Proto je důležité, abyste mě kontaktovaly s dostatečným předstihem, abych měla dostatek času zlepšit kvalitu vaší pleti. 

Než si domluvíme první zkoušku, ráda bych se s Vámi osobně sešla, např. u kávy, protože je pro mě velice důležité, abych poznala Vaše představy (účes, líčení, šaty atd...) a v jakém stylu se svatba ponese. A Vy na této schůzce zjistíte, zda Vám sedím jako člověk, do kterého vkládáte velkou důvěru v tak důležitou životní událost. 

1)   zkouška se koná vždy po vzájemné domluvě termínu u mě v salonu, kde Vám budu věnovat dostatek času proto, abychom společně vytvořili kombinaci líčení a účesu, se kterou budete spokojená. 

2)   líčení v den svatby probíhá vždy u nevěsty, za kterou přijedu v dostatečném časovém předstihu tak, aby veškeré přípravy proběhly perfektně bez zbytečného spěchu v příjemné atmosféře.

Pokud budete chtít nalíčit nebo učesat nějakou další osobu/osoby (maminku, družičku, děti ...) tak je vždy nutné se domluvit s dostatečným předstihem, tedy nikoliv v den svatby. Prioritou je pro mě vždy nevěsta, které věnuji nejvíce času a pokud mám líčit či česat více osob, je nutné, abych si to časově rozvrhla. 

Z každé ženy se snažím udělat krásnou nevěstu. Preferuji lidský a profesionální přístup.

Budu se na vás těšit...                                                      

D.S.