Členství v salónu krásy a VIP 

1. ČLENSTVÍ. JAK ZÍSKAT KLUBOVOU KARTU?

Členství je určeno všem, kteří pravidelně tj. min 1x měsíčně využívají služeb salónu. 

Členství vzniká při druhé návštěvě salónu NÁSLEDUJÍCÍHO MĚSÍCE. V případě zájmu si vyžádejte přihlášku. Obdržíte klubovou kartu s identifikačním číslem. Karta je nepřenosná.  

!!!V případě, že nevyužijete služeb salónu po dobu delší než 3 měsíce nebo opakovaně budete rušit termíny na kosmetiku, Vaše členství zaniká a s ním i nárok na zvýhodněné ceny!!!

2. KLUBOVÁ KARTA 

3. VÝHODY 

Zvýhodněné ceny na různá ošetření a anti age kúry viz. ceník. 

4. JAK SE STÁT VIP KLIENTKOU?

  1. VIP klientka vlastní klubovou kartu.
  2. Je stálou klientkou minimálně 6 měsíců.
  3. Navštěvuje salón pravidelně v intervalu 1x /měsíc.
  4. Používá na domácí péči profesionální přípravky ze salónu.  

VIP klientka má nárok nejen na zvýhodněné ceny za procedury, ale také nově na slevové kódy při nákupu kosmetiky Estime et Sens.

5. SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Člen klubu  svým podpisem na přihlášce souhlasí se zasíláním marketingových informací. Člen klubu svým podpisem na přihlášce výslovně souhlasí s tím, že kosmetický salon Dana Souchová, Masarykova 2416/56, 415 01 Teplice, zpracovává jeho uvedené osobní údaje i údaje získané při obchodním styku. Na základě tohoto souhlasu je fyzická osoba Dana Souchová oprávněna zařadit osobní informace zákazníka z podepsané přihlášky do klubu do databáze věrných zákazníků a jako správce s nimi zachází v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Členství v klubu lze kdykoli ukončit. V takovém případě obdrží klient kupóny podle aktuálního stavu svých bodových kont. Veškeré odměny v rámci klubu nejsou právně vymahatelné. Dana Souchová si vyhrazuje právo v případě nutnosti upravit všeobecná pravidla. Členové klubu budou o těchto změnách informováni na www.salonkrasyteplice.cz.