Členství v salónu krásy

PRAVIDLA SALÓNU KRÁSY

1. ČLENSTVÍ V SALONU KRÁSY DANA SOUCHOVÁ

Členství je určeno všem, kteří pravidelně tj. min 1x měsíčně využívají služeb salónu. 

Členství vzniká při druhé návštěvě salónu. V případě zájmu si vyžádejte přihlášku. Po odevzdání vyplněné přihlášky obdržíte klubovou kartu s identifikačním číslem, které je vedené na Vaše jméno. Karta je nepřenosná. 

V případě, že nevyužijete služeb salonu po dobu delší než 3 měsíce, členství zaniká a s ním i nárok na zvýhodněné ceny.

2. KLUBOVÁ KARTA 

3. VÝHODY 

Zvýhodněné ceny na různá ošetření a anti age kúry viz. ceník. 


4. SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Člen klubu  svým podpisem na přihlášce souhlasí se zasíláním marketingových informací. Člen klubu svým podpisem na přihlášce výslovně souhlasí s tím, že kosmetický salon Dana Souchová, Masarykova 2416/56, 415 01 Teplice, zpracovává jeho uvedené osobní údaje i údaje získané při obchodním styku. Na základě tohoto souhlasu je fyzická osoba Dana Souchová oprávněna zařadit osobní informace zákazníka z podepsané přihlášky do klubu do databáze věrných zákazníků a jako správce s nimi zachází v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Členství v klubu lze kdykoli ukončit. V takovém případě obdrží klient kupóny podle aktuálního stavu svých bodových kont. Veškeré odměny v rámci klubu nejsou právně vymahatelné. Dana Souchová si vyhrazuje právo v případě nutnosti upravit všeobecná pravidla Beauty Club. Členové klubu budou o těchto změnách informováni na www.salonkrasyteplice.cz.