Regenerační peptidové sérum Shock

Novinka

uper účinná kombinace určená pro stimulaci pokožky a obnovení jejího vypnutí a elasticity. Účinku séra na obličej Shock je dosaženo spojením bio-ozonu, vysokého obsahu peptidů mědi 2. generace a řady multifunkčních peptidů. Regenerační ozonizovaný olej Sesazone 6000 dodává kožní tkáni dynamiku a energii, která může posílit působení měděných (copper) peptidů. Peptidy mědi jsou snadno rozpoznatelné kožními buňkami a způsobují "řízený šok", který pomáhá pokožce obnovit optimální biofunkčnost. Peptidy "dobíjí" stárnoucí buňky - fibroblasty a dodávají jim zdroj buněčné energie. Fibroblasty se vrátí k normálu a začnou syntetizovat nový kolagen a kyselinu hyaluronovou. Tento peptid již získal přezdívku "kosmetický plnič" pro svou schopnost během 3-4 týdnů vyhlazovat vrásky a zvyšovat vypnutí pleti. Sérum je vhodné i pro citlivou pokožku.

UPOZORNĚNÍ Přípravky s obsahem Sesazone 6000 mají specifickou vůni, která nemusí být každému příjemná. Hodně intenzivní vůně ukazuje na vysokou koncentraci Sesazone 6000. Sesazone 6000 je ozonizovaný olej, léčebná ingredience s typickou vůní po ozonu. 

Sérum na obličej a krk probouzí rezervy kožních buněk. Stimuluje regeneraci. Také se vyznačuje protizánětlivými, zesvětlujícími, antikuperózními, tonizujícími a omlazujícími účinky.

Použití:

  1. Pomocí přípravků podle typu pokožky pleť odličte a vyčistěte, poté proveďte tonizaci
  2. Aplikujte několik kapek séra Shock lehkými pohyby na oblast kolem očí, obličeje a krku, nechte vpít do kůže a aplikujte krém na obličej podle typu pokožky
  3. Aplikujte denně ráno i večer po dobu nejméně 21 dní
1 690,00 Kč