Obnovující noční krém Fenix pH 4.0

Obnova pleti, vrásky a pigment

Intenzivní noční krém s kyselinami, bio-ozonem (15%) a s vysokým obsahem oragickich kyselin (ph 4,0) je navržen jako aktivní obnovující krém pro intenzivní omlazení pleti v pokročilém věku, ale i pro spotřebitele mladšího a středního věku s problémy s akné, postakné a nerovného povrchu pleti.

Krém dokonalé odstranění odumřelý buňky z pokožky a urychlení tvorby nových, což vede nejen k vymizení pigmentace a redukci akné, ale také ke stažení pórů a vyhlazení vrásek.

Po aplikaci napomáhá rychlému obnovení pleti a upravení její struktury. Fenix krém funguje jako "chemický peeling doma", který zanechá pleť rozzářenou, omlazenou a dokonale hladkou. Navíc má čisticí a antioxidační vlastnosti, které pomáhají zbavit pleť mastnoty a nepříjemného akné. Kyselina mandlová je určena při léčbě dospělého akné. Navíc je účinným pomocníkem v boji proti pigmentaci.

Obsahuje Sesazone 6000, který poskytuje silný náboj energie a podporuje ochranu buněk před volnými radikály. Tato složka aktivuje buněčný metabolismus v pokožce. Zvyšuje neosyntéz kolagenu, elastinu a mukopolysacharidů. Zlepšuje buněčnou energii a má revitalizační, reepitelizační a hojivý účinek.

UPOZORNĚNÍ Přípravky s obsahem Sesazone 6000 mají specifickou vůni, která nemusí být každému příjemná. Hodně intenzivní vůně ukazuje na vysokou koncentraci Sesazone 6000. Sesazone 6000 je ozonizovaný olej, léčebná ingredience s typickou vůní po ozonu.

Použití:  Nepoužívejte tonikum a sérum! Neaplikujte krém na oblast kolem očí. Aplikujte krém FENIX lehkými pohyby, nevtírejte a nechte až do úplného vstřebání. Při prvních aplikacích se může objevit pocit brnění, škubání a tepla. Aplikujte na noc. 

  • Vyhlazení vrásek, zúžení pórů, vyrovnání barvy pleti a odstranění stagnujících a posttraumatických skvrn.
  • Viditelný a trvalý účinek "samočištění" pórů a zesvětlení "černých teček".
  • Hloubková a prodloužená hydratace, lifting, posílení tvaru obličeje a zesvětlení pigmentových skvrn.
  • Přirozený jas zdravé, omlazené a obnovené pokožky. 
  • Akné a postakné
  • Jemné a hluboké vrásky
  • Lifting
  • Vyrovnání a rozjasnění pleti 
1 910,00 Kč