DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Mikrodermabraze je velmi šetrnou a neinvazivní přístrojovou metodou na vyhlazení a omlazení pleti. Tato metoda spolehlivě vyhlazuje a redukuje vrásky na obličeji, dekoltu a celém těle. Redukuje i drobnější jizvičky a strie.

Nejčastější použití mikrodermabraze:

  • Redukce jizev
  • Ošetření akné
  • Ošetření rozšířených pórů
  • Odstranění drobných vrásek
  • Hloubkové čištění pleti
  • Redukce hyperpigmentace
  • Celkové vyhlazení pleti, rejuvenace

Mikrodermabraze je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Funguje na principu mechanického peelingu. Kdy pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k postupnému odstranění odumřelých buněk a značnému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro následnou aplikaci výživových sér.

V průběhu aplikace mikrodermabraze působí navíc lymfatická drenáž, která příznivě stimuluje produkci kožního kolagenu, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.

Již po prvním ošetření viditelné výsledky

Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádanému vyhlazení a omlazení pokožky. Navíc výsledky dosažené touto metodou mikrodermabraze jsou viditelné a na první pohled výrazné již po prvním ošetření.

Jak vypadá vlastní ošetření?

Procedura vyžaduje speciální přístroj, který pomocí vakua odsává obroušené kožní buňky. Mikrodermabraze není bolestivá, proto není nutné aplikovat anestetikum. Ihned po ošetření, které trvá přibližně 30-40 minut, se na ošetřené plochy kůže nanášejí zklidňující a hydratační masky.

Co následuje po ošetření?

Několik dní po zákroku je nutné chránit kůži před přímým slunečním zářením. Standardní průběh mikrodermabraze zahrnuje 4-6 sezení, která se provádějí v intervalech jednoho až dvou týdnů, tzn. max 2 ošetření za měsíc.
V kombinaci s diamantovou mikrodermabrazí se úspěšně používají jiné kosmetologické procedury, jako jsou například mezoterapie.

Kontraindikace:

Absolutní kontraindikací je predispozice ke keloidním jizvám, specificky pak sklony k výrazné pigmentaci, tmavá pleť. Rosacea, hnisavá kožní infekce, herpes, chronické dermatózy. 

Diamantová mikrodermabraze se neprovádí v jarních a letních měsících.