MEZOTERAPIE NEINVAZIVNÍ

Posilte mimické svaly v obličeji a vypněte povolené partie

Neinvazivní mezoterapie je revoluční metoda, která byla vyvinuta odborníky na dermatologii.

Neinvazivní mezoterapie je proces při kterém se pomocí speciální technologie vpravuje koktejl vysoce účinných látek hluboko do pokožky a tím je tato mezoterapie plnohodnotnou náhradou klasické invazivní neboli injekční mezoterapie.

Působení neinvazivní mezoterapie je založena na transdermální (působící přes kůži) penetraci. Tento zákrok je nejen velmi účinný, ale také při něm můžete velmi příjemně relaxovat. Obvykle trvá 30-60 minut podle stavu pleti. Pro docílení maximálního efektu doporučuji absolvovat kúru 2 - 3 ošetření za měsíc.

Jaké výhody má neinvazivní mezoterapie?

Neinvazivní mezoterapie může být prováděna např. při polední pause. Ošetření je příjemné a nemá žádné vedlejší účinky. Neinvazivní mezoterapie je schopna do pleti vpravit až 400x účinněji vyživující látky než ostatní metody. Klient je schopen ihned po ošetření zapojení do běžného života a není třeba dodržovat žádná zvláštní opatření. Tento druh mezoterapie lze provádět celoročně.

Doporučuji klientům, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit klasickou mezoterapii, ale přesto chtějí viditelné výsledky po ošetření.

Jak vypadá vlastní ošetření?

Povrchové čištění, lifting obličeje 30 min, čištění ultrazvukovou špachtlí, mezoterapie, maska, závěrečná masáž, krém.

Kontraindikace:

Těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a osoby užívající léky s fotosenzibilizačním účinkem.