AKCE A NOVINKY SALONU

Milé zákaznice. Připravila jsem si pro vás možnost, stát se členy klubu salonu krásy. Za pravidelné návštěvy (počítáno od druhé, vyplněním registračního formuláře a obdržením klubové kartičky, která je nepřenosná) se vám nasčítají body, které můžete čerpat na různé procedury v rámci kosmetického ošetření. Při dosažení nejvyššího možného počtu bodů, obdržíte voucher na kosmetické ošetření v hodnotě 1.390 Kč. Více informací naleznete v sekci "členství v klubu" .                                                
                                                                          Přeji krásný den,  Dana.


Krásný den dámy. Všechny se snažíme pečovat o svou pleť, ale na oční okolí, kde se objevují  první vrásky, často zapomínáme.  

Od 1. června jsem si pro vás připravila luxusní ošetření  očního okolí od španělské značky EBERLIN  - EBERLIN EYES LINE s velmi příjemnou mikromasáží . 

Samostatné ošetření za 1.190 Kč a ve spojení s ošetřením EQUILIBRUM nebo "LA BOMBA"  za 500 Kč. 

Nechte si svou pleť hýčkat 😍...   

                                                                                  Vaše kosmetička Dana


! NOVINKA !

Hydrolifting obličeje a dekoltu  - příprava pleti na léto


Účinná metoda intenzivní hydratace pleti s rychle viditelným efektem. Nastartuje vám regenerační procesy a novotvorbu kolagenu v pokožce, díky čemuž se kvalita kůže i její vzhled rapidně zlepší. Je vhodný k prevenci stárnutí pleti, jako silná hydratace a doplnění výživných látek. Hydrolifting má navíc preventivní anti-aging efekt a zároveň efektivně zamezuje rozvoji vrásek, ztrátě jasu, pevnosti a pružnosti. Ideální ošetření v letních měsících.  

Hydrolifting obličeje je velice příjemné ošetření, které začíná lymfatickou masáží prováděnou skleněnou baňkou pomocí jemných podtlaků a speciálních lymfatických tahů. Dalším krokem je tzv. Hydrodermabraze, při které se pleť hloubkově čistí pomocí proudu vody a zpětného sání. Tento způsob čištění je velmi účinný a zároveň k pleti šetrný. Velmi dobře působí na hyperpigmentaci v obličeji, zánětlivou, pórovitou nebo unavenou pleť. Hydrodermabraze pleť projasňuje, rozpouští a odsává nečistoty, pleť bělí a hydratuje.

Přijďte si odpočinout a nechat se hýčkat....


Milé dámy. Nyní máte možnost, objednat se na kosmetiku a další procedury také pomocí online rezervace. V menu sekce "online rezervace"