Vitamin C BOX - 15 ks ampulí + aplikátor

TOP NOVINKA 2021

Ampule obsahují aktivní složky, které sjednocují tón, prosvětlují pleť a podporují tvorbu kolagenu. 

Účinné látky

ČISTÝ VITAMÍN C. Je nezbytný pro biosyntézu kolagenu; může zpomalit stárnutí pokožky díky své schopnosti obnovit hladinu kolagenu v pokožce. Vitamín C inhibuje tvorbu melaninu a zesvětluje pigmentové skvrny.

STABILIZOVANÝ VITAMÍN C. Tento derivát nevyžaduje k aktivaci působení žádného dalšího enzymu. Uvolňuje se přímo v kontaktu s pokožkou a obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny askorbové, což zlepšuje vlastnosti vitamínu C.

RETINOL. Retinol je další derivát vitamínu A. Stimuluje množení epidermálních buněk, což vede k zahuštění epidermis. Tím zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, snižuje výskyt linií a vrásek a také vyrovnává nerovnoměrný tón pleti. Společné působení retinolu s vitamínem C posiluje antioxidační účinek produktu.

VITAMÍN B3 (NIACINAMID). Zvyšuje hladinu NADPH (koenzym oxidačně-redukčních reakcí v buňce) v pokožce a pomáhá bojovat proti volným radikálům.

VITAMÍN E. Jedná se o druh antioxidantu, který bojuje proti ultrafialovému záření a poškození kolagenu a elastinu. Pro fotoprotekci je kombinace vitamínů C a E efektivnější, než samostatné použití díky jejich synergickému efektu.

Použití

Před použitím protřepejte. Opatrně odlomte ampulku pomocí papírového ubrousku. Nasaďte kapátko. Pomocí špiček prstů naneste produkt na obličej a zapracujte lehkou masáží. Spotřebujte do 24 hodin po otevření. Případné zakalení produktu není na závadu. Vyhněte se očím. Aplikujte večer pod krém. 

Typy pleti

Rozšířené póry, pigmentové skvrny 

1 990,00 Kč
Please select variants first