Sérum s myorelaxanty Nobotox

Novinka

Nobotox-myorelax je účinný bez injekcí.

Vysoce koncentrované sérum na obličej s myorelaxany poslední generace. Obsahuje aktivovaný bio-ozon a doporučuje se pro lokální použití v oblastech mimických vrásek: kolem očí, na kořeni nosu, na čele a na vrásky kolem úst. Takové vrásky se tvoří kvůli nadměrné (aktivní) práci mimického svalstva. Proto je v těchto zónách nutná svalová relaxace, kterou Nobotox poskytuje.

Obsahuje Sesazone 6000, který poskytuje silný náboj energie a podporuje ochranu buněk před volnými radikály. Tato složka aktivuje buněčný metabolismus v pokožce. Zvyšuje neosyntéz kolagenu, elastinu a mukopolysacharidů. Zlepšuje buněčnou energii a má revitalizační, reepitelizační a hojivý účinek.

Při aplikaci nejméně jednadvaceti po sobě jdoucích dnů ráno a večer dochází k výrazné redukci vrásek obličeje. Sérum Nobotox lze používat v jakémkoli věku. Aplikujte lokálně na určená místa. V oblasti kolem očí může být použito jako samostatný produkt nebo jako sérum před krémem. Sérum je vhodné pro ženy i muže. Produkt s emulzní strukturou se rychle vstřebává bez nepříjemného pocitu lepkavosti.

UPOZORNĚNÍ Přípravky s obsahem Sesazone 6000 mají specifickou vůni, která nemusí být každému příjemná. Hodně intenzivní vůně ukazuje na vysokou koncentraci Sesazone 6000. Sesazone 6000 je ozonizovaný olej, léčebná ingredience s typickou vůní po ozonu. 

  • zmenšuje mimické vrásky
  • hydratuje a vyhlazuje pleť
  • snižuje tvorbu vrásek

Použití:

  1. Pomocí přípravků podle typu pokožky pleť odličte a vyčistěte, poté proveďte tonizaci
  2. Aplikujte několik kapek na oblast kolem očí, kořene nosu, čela a vrásek kolem úst
  3. Počkejte, až se sérum vstřebá a aplikujte krém na obličej podle typu pokožky
  4. Aplikujte denně ráno i večer po dobu nejméně 21 dní

Sérum na obličej s myorelaxanty Beauty Spa Nobotox - trendový myorelax - efekt bez injekcí!

1 850,00 Kč