Sérum na ochranu vitality pleti - SERUM PROTECTION VITALE

Kosmeceutika

Globální antioxidační sérum s dvojitým účinkem: «Denní štít » proti znečištění: bojuje proti každodennímu oxidativnímu stresu (pesticidy, tabák z výfukových plynů...) a škodlivým účinkům světla (modré světlo z obrazovek, volné radikály z UV záření). «Noční detox» : posiluje 3 životně důležité činnosti našich buněk: výživa, dýchání, komunikace. Opravuje známky stárnutí pleti: dehydratace, mdlá pleť, ztráta pevnosti a zabraňuje vzniku prvních vrásek. Vhodné aplikovat od 30 let (kuřáci, slunění...).

Aktivní složky a jejich působení:
Komplex pro zdokonalování pleti : Kyselina hyaluronová 3 stupně (0,8 %), kyselina fytová (0,5 %) a PHA (0,2%), které jsou známé pro své exfoliační a hydratační vlastnosti.
Výtažek aktivních rostliných buněk Angelica (1%) :
• Antioxidační a proti znečištění : snižuje oxidaci způsobenou UV zářením (-30 %) a redukuje množství částic znečištění (-31 %) v buněčném metabolismu
• Buněčná rovnováha : pomáhá podporovat rovnováhu buněčného metabolismu a dýchání (+22,6%)
• Proti vráskám a stárnutí : pomáhá redukovat vrásky na obličeji (-14 %), podporuje tvorbu kolagenu (+20%) a elastinu (+18%)
Organická citrusová voda ( 10%) : tónuje a osvětluje

Použití:
Před použitím protřepejte, poté aplikujte ráno a/nebo večer pár kapek na čistou a suchou pleť na obličej, krk a oblast očí.

Balení: 30 ml lahvička s kapátkem

2 064,00 Kč