Real Collagen Mask 1 ks

Novinka

Skutečná kolagenová maska nové technologie s vůní damašské růže a mimořádně vysokým obsahem 76 % francouzského kolagenu, peptidů a přírodních látek.
Kolagenová přikládací maska zcela nové technologie pro domácí použití s luxusní vůní damašské růže pro snadnou a pohodlnou domácí aplikaci. Bohatý a výživný koktejl pro mladistvou a šťavnatou pleť s naprosto mimořádně vysokým obsahem 76 % francouzského kolagenu, peptidů a přírodních látek pro Vaši pleť. Díky použití patentované technologie, pronikají účinné látky hluboko do podkožních vrstev a tam působí a regenerují. Kolagenová maska je vhodná pro všechny typy pleti a pro každý věk. Tato unikátní maska taje při 60 ° C a lze ji v této formě použít i jako esenci.

Účinek: Maska ​​obsahuje velké množství kolagenu (76%) a dalších aktivních složek, které efektivně pomáhají pokožce proti stárnutí, odstraňování vrásek a zvyšují její elasticitu. Poskytuje hluboké zvlhčení pleti.

Použití: Po očištění pleti přiložte masku na obličej a nechte účinné látky působit po dobu 15-20 minut. Následně masku odstraňte a jemně pleť masírujte, aby se zbývající esence zcela absorbovaly do pokožky. Pro zvýšení anti-age efektu doporučujeme použití v kombinaci Real Collagen Cream.

Aktivní složky: Kyselina hyaluronová a čerstvá kolagenová esence – hraje hlavní roli při omlazení pleti. Betaine – forma aminokyseliny, která podporuje syntézu proteinů, detoxikaci těla, vylučování tuků a zvyšuje odolnost kůže. Voda z ledovce – minerál, který dodává pokožce vitalitu. Koenzym Q10 – vynikající antioxidační účinná látka, chrání zdravé buňky před volnými radikály, pomáhá pokožce bojovat se známkami předčasného stárnutí. Výživa, zpevňující přísady: (Caviar/Ceramide NP/rh-polypeptide-1, rh-polypeptide-22,rh-polypeptide-3). 

290,00 Kč
Please select variants first