Noční krém s kyselinou fytovou Phytonight

Novinka

Trápí vás pigmentové skvrny, kterých byste se rádi zbavili?

Fhytonight- biomimetický noční krém s tající texturou, redukuje produkci melaninu a první viditelné výsledky přináší již za 4 týdny. Po 8 týdnech pak budou skvrny až o 30-50% světlejší. Rozjasňující noční krém proti pigmentovým skvrnám Fhytonight ihned po nanesení pleť hloubkově hydratuje, sjednocuje její tón a účinně koriguje tmavé pigmentové skvrny. Krém obsahuje vysokou koncentraci kyseliny fytové - 10%, která má exfoliační a keratolytické vlastnosti, které umožňují krému jemně obnovit epidermis, vyhladit vrásky, zmenšit skvrny.

Vlastnosti:

  • již za 4 týdny viditelně redukuje již vzniklé pigmentové skvrny
  • zabraňuje vzniku nových pigmentových skvrn
  • vyrovnává produkci melaninu v pleti
  • sjednocuje vzhled pleti

Biomimetická emulze Fhytonight je rovněž určená k přípravě pokožky na peeling. Obsahuje 4% kyseliny fytové pro zvýšení exfoliačního a keratolytického účinku. Kombinace vitaminu F a výtažku z děhelu (Angelica) působí proti pigmentaci a stařeckým skvrnám na kůži tím, že přerušuje produkci melaninu a ničí přebytečný melanin přítomný ve skvrně. Adenosin zabraňuje vzniku vrásek.

Použití: Naneste krém večer na vyčištěný obličej a krk a krouživými pohyby jej vmasírujte. Není určen na každodenní používání. 


2 990,00 Kč