Koncentrované peptidové sérum Absolute

Vrásky

Multiaktivní peptidové sérum na obličej Beauty Spa Absolute poskytuje nejvyšší stupeň bezprecedentního omlazení!

Absolute je vysoce koncentrované sérum na obličej pro úplné omlazení všech typů pleti. Trendové omlazující složky jako DMAE (dimethylethanolamin), peptidy, bio-stimulanty a bio-ozon mají účinek posilovače a víceúrovňového liftingu. Poskytují efekt intenzivního buněčného omlazení pokožky kolem očí, obličeje a krku.

Sesazone 6000 je chráněný ozon v cyklodextrinových kapslích (sezamový olej s ozónem), poskytuje silný náboj energie a podporuje ochranu buněk před volnými radikály. Tato složka aktivuje buněčný metabolismus v pokožce. Ve škáře se zvyšuje neosyntéza kolagenu, elastinu a mukopolysacharidů. Silně obohacená složka představuje pro buňky a kůži "zásobárnu" aktivního, stabilizovaného a biologicky dostupného kyslíku s několika vlastnostmi. Zlepšuje buněčnou energii a má celkovou baktericidní aktivitu (antibakteriální a antimikrobiální). Svým výrazným působením na kožní tkáně má revitalizační, reepitelizační a hojivý účinek.

Multiaktivní peptidové sérum Absolute pracuje s pleti náchylnou k atopii a vzniku příznaků ptózy (poklesu očního víčka) a genetického stárnutí pleti (chrono-stárnutí). Jeho terčem je síť vrásek na pokožce obličeje a dekoltu, slabá svalová vlákna, která potřebují tonizaci a také atonická pleť, vyžadující stimulaci a lifting. V oblasti kolem očí může být sérum použito jako nezávislý produkt, na obličej a krk pak jako sérum pod krém ráno a večer. Absolute je doporučován hlavně ženám během menopauzy a se známkami předčasné povadlosti při hormonálních dysfunkcích.

Emulzní lehká struktura se rychle vstřebává bez nepříjemného pocitu lepkavosti.

UPOZORNĚNÍ Přípravky s obsahem Sesazone 6000 mají specifickou vůni, která nemusí být každému příjemná. Hodně intenzivní vůně ukazuje na vysokou koncentraci Sesazone 6000. Sesazone 6000 je ozonizovaný olej, léčebná ingredience s typickou vůní po ozonu. 

Při každodenním používání po dobu nejméně jednadvaceti po sobě jdoucích dnů je dosaženo stoupajícího víceúrovňového anti-age efektu:

  • obnovuje se elasticita a ztracené pevnost
  • vrásky a záhyby mezi nosem a ústy jsou vyplněny
  • známky ptózy jsou eliminovány účinným utvářením tvaru obličeje, liftingem a zlepšením struktury pokožky
  • vrací se zářivá pleť

Způsob použití: před použitím dobře protřepejte. Naneste několik kapek peptidového séra na obličej ráno a večer na vyčištěnou pleť a krk před krémem, jemně masírujte až do úplného vstřebání.

1 500,00 Kč