ESSENCE D'ESTIME BOOSTER MINCEUR zeštíhlující hydratační tělový olej

Novinka 2022

100% PŘÍRODNÍHO PŮVODU & 65% BIO PŮVODU

Integrální olej na hubnutí působí na zadržování vody a tukové usazeniny. Bohatý na aktivní složky přírodního původu, včetně růžového pepře, pomáhá účinně bojovat proti celulitidě tím, že zpomaluje ukládání tuků a podporuje jeho odbourávání. Drenážní vlastnosti grapefruitového esenciálního oleje podporují odstranění vody uložené v tkáních. Vaše pokožka je hladší, pružnější a vzhled "pomerančové kůry" je výrazně redukován.

K harmonii vaší siluety přispívají i rostlinné oleje! Kigelia olej působí na pevnost a tonus pokožky díky svému vlivu na mikrocirkulaci. Oleje z brutnáku lékařského a pupalky dvouleté zkrášlují pokožku a dodávají jí hebkost.

Balení: 100 ml lahvička s pumpičkou 

Na čistou, suchou pokožku aplikujte ráno a/nebo večer a masírujte širokými krouživými pohyby na všechny oblasti, které chcete zjemnit.

Pro zesílený účinek smíchejte několik kapek Essence d'estime booster minceur - zeštíhlujícího
hydratačního tělového oleje se svým krémem na hubnutí Creme minceur 24h multi-zones. Rostlinné oleje obsažené v hydratačním oleji zintenzivní účinek krému na hubnutí.

Pro optimální výsledky by měla být aplikace našich přípravků na hubnutí v ideálním případě doprovázena vyváženou stravou a pravidelným cvičením.

Dávkování
Velkorysý lískový oříšek

890,00 Kč