DMAE BOX 15 ks ampulí + aplikátor

TOP NOVINKA 2021

Ampule obsahují aktivní složky, které dodávají pokožce pevnost, pomáhají eliminovat vrásky a ochablost pleti a dodávají pokožce vitalitu a jas. 

Účinné látky

TETRADECYL-DAB-VAL-DAB. Tato účinná látka je tripeptid s remodelačním a zpevňujícím účinkem. Zlepšuje produkci proteoglykanů (molekuly s proteinovým jádrem, které se vyskytují v mezibuněčném prostoru) a kyseliny hyaluronové a zdokonaluje kolagenová vlákna. Díky tomu má také hydratační a zpevňující efekt na pokožku.

FERMENTOVANÁ KOMBUCHA. Probiotický lyzát udržuje a obnovuje rovnováhu organismu a mikrobiotu kožní bariéry, posiluje a obnovuje vodní rovnováhu kůže.

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN. Kolagen je nejdůležitější složkou pojivové tkáně dermis. Tento protein je složený z 19 aminokyselin je zodpovědný pružnost a pevnost pokožky.

ORGANICKÝ SILIKON. Má několik účinků, jako je například reorganizace buněčných membrán. Díky tomu jsou odolnější vůči napadení volnými radikály, tudíž odolnější vůči stárnutí.

Použití

Před použitím protřepejte. Opatrně odlomte ampulku pomocí papírového ubrousku. Nasaďte kapátko. Pomocí špiček prstů naneste produkt na obličej a zapracujte lehkou masáží. Spotřebujte do 24 hodin po otevření. Případné zakalení produktu není na závadu. Vyhněte se očím. Aplikujte ráno / večer pod krém. 

Typy pleti

Stárnoucí, ochablá, nevyvážená pokožka, vrásky. 

1 990,00
Please select variants first