Detox by ANNA BRANDEJS 60 kapslí

Novinka

Očista organismu je důležitá

Na lidský organismus neustále útočí toxiny a další patogeny. Díky propracovanému detoxikačnímu systému ale v těle nepáchají větší škody. Důležité orgány zodpovědné za očistu těla, jako jsou játra, ledviny, tlusté a tenké střevo, stejně jako kůže a štítná žláza, se nicméně tímto neustálým vypětím vyčerpávají. Pokud se tedy chcete pustit do skutečné očisty organismu, je vhodné těmto orgánům pomoci. Mimochodem, věděli jste, že až 80 % imunitních buněk se nachází v trávicí soustavě, a to hlavně ve střevě? A že až 80 % tvorby hormonu štěstí serotoninu se odehrává ve střevech

Doplněk stravy pro detoxikaci:

Výživový doplněk Detox by ANNA BRANDEJS obsahuje devět pečlivě selektovaných rostlinných extraktů, které stimulují pročištění celého organismu nejen v náročných životních obdobích. Do kontaktu s množstvím toxinů přichází totiž lidský organismus dennodenně - vstřebává je ze vzduchu, vody, půdy, ale i stravy či léků.

Stimuluje játra a přispívá k očistě střeva

Některé bylinky, jako je pampeliška, nebo lopuch jsou po staletí známé tím, že podporují činnost jater. Pampeliška lékařská je dokonce považována za nejlepší tuzemskou jaterní bylinku. Zdravé játra jsou pro detoxikaci celého organismu velmi důležité, protože filtrují (čistí) krev a zbavují tělo různých toxinů. I střevo je jedním z důležitých orgánů pro detoxikaci těla. Je-li zanesené, dochází ke zhoršené absorpci důležitých živin ze stravy. Doplněk stravy Detox by ANNA BRANDEJS přispívá k obnově střevní mikroflóry, napomáhá urychlit čas trávení, zpracování potravy a vylučování, čímž přispívá k obnově vaší vitality a energie.

Doplněk stravy Detox by ANNA BRANDEJS....

  • Stimuluje detoxikaci organismu
  • Podporuje regeneraci zažívacího traktu, což vede ke zdravým střevním pohybům, a tím může napomoci předcházet vzniku zácpy, hemeroidům, zánětům a rakovině tlustého střeva
  • Napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí
  • Napomáhá redukovat nadýmání, protože podporuje rovnováhu trávicích bakterií
  • Napomáhá zlepšit trávení

Snazší hubnutí díky Detox by ANNA BRANDEJS

  • Přispívá k úbytku váhy díky efektivnímu zpracování potravy a rychlejšímu trávení a zlepšení činnosti lymfatického systému
  • Přispívá ke snížení únavy a k dodání energie díky pročištění organismu, díky podpoře detoxikace střev
  • Přispívá ke zlepšení akné

9 přírodních extraktů pro detoxikaci organismu

Extrakt z kůry řešetláku počistivého (Rhamnus purshiana):
Přispívá ke stimulaci hladkého svalstva tlustého střeva, čím podporuje vylučování.

Lopuch větší, extrakt z kořene (Arctium lappa):
Lopuch podporuje látkovou výměnu, je močopudný, podporuje činnost ledvin, detoxikuje organismus a podporuje i růst vlasů. Zlepšuje střevní mikroflóru, pomáhá likvidovat střevní toxiny. Podporuje jaterní činnost a bylináři je považován i za výborný "čistič" lymfatického systému, pomáhá odstraňovat otoky lymfatického původu.

Jetel červený:
Přispívá k normálnímu stavu pokožky, normálnímu trávení a vylučování vody z organismu.

Zázvor lékařský, extrakt z kořene (Zingiber officinale):
Zázvor lékařský působí antiemeticky (proti nevolnostem), na podporu vitality, energie a snižování únavy, na podporu činnosti svalů, na normální stav kostí a kloubů. Kromě toho podporuje metabolismus sacharidů, udržení normální hladiny cukru v krvi, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální trávení, přirozenou obranyschopnost - funkce imunitního systému, zdraví během cestování a normální funkce dýchacích cest.

Pampeliška lékařská, extrakt z kořene:

Pampeliška - dříve taky nazývaná smetanka lékařská - její kořeny jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Pomáhá posilovat funkci jater, podporuje trávení tím, že stimuluje uvolňování žluče z jater a žlučníku. Pampeliškový kořen působí jako mírné projímadlo, takže je nedrastickým prostředkem proti zácpě.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra):

V Číně je pokládaná za prostředek podporující dlouhověkost. Pomáhá při zažívacích problémech, pomáhá zmírňovat příznaky chronické únavy, pomáhá zotavování jater po zánětu. Pomáhá zvyšovat imunitu.

Máta peprná, extrakt z listů (Mentha peperita):

Již po staletí poskytuje tato silně aromatická bylina úlevu při špatném trávení, nachlazení a bolestech hlavy. Pomáhá rozpouštět žlučové kameny.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare):

Fenykl má antimikrobiální účinky a pomáhá ztišovat křeče při zažívacích potížích.

Kočičí dráp (řemdihák plstnatý; Uncaria tomentosa):

Moderní vědecké studie objevili v této rostlině několik účinných látek, které zvyšují aktivitu imunitního systému a přispívají k potlačení zánětu.

Aktivní látka

Množství v denní dávce
(2 tobolky)

% RHP


Řešetlák Purshův (Rhamnus Purshiana) 240 mg *
Lopuch větší (Articum lappa) 150 mg *
Zázvor (Zingiber officinale) 100 mg *
Jetel červený (Trifolium pretense) 80 mg *
Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) 80 mg *
Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) 60 mg *
Máta peprná (Mentha piperita) 50 mg *
Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) 50 mg *
Unkárie (Uncaria tomentosa) 50 mg *

*RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena

1 040,00 Kč
Please select variants first