FOR LIFE & MADAGA - ANTI PIGMENT KRÉM 50 ml

Krém s obsahem aktivních složek pro zesvětlení pokožky a nano anorganického UV filtru.

ANTI-PIGMENT KRÉM nenahrazuje UV protektivní přípravek, při dlouhodobějším pobytu na slunci krém neaplikujte. (UV filtr v Anti-pigment krému je cca 6-8 a slouží jako doplněk na ochranu pokožky při velmi krátkodobém pobytu na slunci).

Účinné látky:

TEGO COSMO

Derivát čisté aminokyseliny (Creatininu) vyskytující se přirozeně v našem těle. Snižuje žlutý tón pleti, zesvětluje pokožku. Vykazuje vyšší účinnost než dosud používané látky jako např. kyselina kojová a azelaová. Aminokyselina bezpečně ovlivňuje (zpomaluje) přenos melaninu z melanocytů na keratinocyty. Princip spočívá ve zpomalení činnosti tyrosinázy v pigmentových buňkách (tvorby melaninu) tedy procesu, který ovlivňuje hnědnutí kůže.

Magnesium Ascorbyl Phosphate

Stabilizovaný derivát vitaminu C s antioxidačním účinkem. Vykazuje inhibiční účinek na syntézu melaninu (zesvětluje pokožku), stimuluje tvorbu kolagenu.

Niacin

Vitamin B3 snižuje pigmentaci, zklidňuje. Stimuluje syntézu kolagenu u starších fibroblastů a jeho aplikace navíc vede k výraznému snížení epidermální ztráty vody (TEWL).

Mikronizovaný extrakt z Aloe Vera

Mimo zklidňujících vlastností přispívá také k sjednocení tónu pleti.

APLIKACE

Malé množství krému naneste na WHITE CONCEPT anti-pigment sérum pro zvýšení jeho účinku.

Nebo aplikujte krém samostatně pro prevenci a ochranu pleti s pigmentovými skvrnami (zejména v létě, při krátkodobém pobytu na slunci - přechod do práce apod. Krém nenahrazuje protektiva s vysokým UV filtrem!).

800,00 Kč